Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Fiatal keresztényekkel hol...

Fiatal keresztényekkel hol tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Ahová templomba járok csak idős nénik és bácsik vannak. Katolikus gimibe járok de senki nem tartja a hitét...Budapesti vagyok de az országban bárhonnan beszélgetnék. Új közösségbe nagyon félnék bemenni...:(

2018. nov. 10. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ifjúsági találkozók rendszeresen, egyetemi katolikus közösségek is.
2018. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Angyalföldi Szent Mihály Plébánia? Ott szolgál Hodász András atya és Pál Feri atya is, szóval tuti sok fiatal jár oda. Facebookon nézzed az eseményeket vallás kategóriában, sok keresztény program van Pesten.

De esetleg beszélgethetsz velem itt akár, én is 19/L vagyok.

2018. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Beleolvastam egy cikkbe, ami Hodász András atya egy fiataloknak a szexről szóló előadásából idéz részleteket, semmi kivetnivalót nem találtam benne, nagyon józan és szélsőségektől mentes álláspontra utal a témában. Remélhetőleg Hodász András az élet más területeit is biblikusan közelíti meg. Amúgy nem ismerem őt, Feri atyáról is csak keveset hallottam, úgy tudom, mindketten leginkább a fiatalokkal foglalkoznak.

Bocs az offért, de itt található a cikk:

[link]

2018. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2018. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2018. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem mindenkeppen keress fel egy gyülekezetet, ahova en járok tele van fiatalokkal. Szivesen segitek, irj, ha gondolod :)

20/L

2018. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért félsz bemenni új közösségbe? Csak akkor ismerhetsz meg új embereket.
2018. nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nagybotos ***** válasza:

A neten írd be PÁLFERI.HU

a GOLGOTA KIFEJETETTEN 20-30 ÉVESEK GYÖLEKEZETE .Itt nem számít ki milyen "vallású" SOKAN VANNAK, EGY EGY ALKALMON/~300FŐ/ <golgotabudapest.hu>

2018. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Babtista gyülikben sok fiatal van.

A Golgotát viszont szívből ajánlom.

2018. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!