Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot vegyek a nagyon vallásos nagymamámnak?

Figyelt kérdés
Lehetőleg 5 ezer alatt.
2018. nov. 17. 07:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Téli mamuszt, úgyis jönnek a nagy hidegek.
2018. nov. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Valami hasznos dolgot, pl. mamusz, edényfogó, kesztyű, esetleg valami kedves medál, fülbevaló (ha hord ilyesmit).

Nem feltétlenül vallásos dologban gondolkodnék. Én is vallásos vagyok, van Bibliám, meg egyéb könyvem, kis szobraim meg képeim bőven.. Nem igazán tudnék mit kezdeni, ha kapnák még egy 4. Bibliát a másik három mellé.

Könyvet esetleg nézhetnél ilyen témában, de olyat, ami mondjuk nemrég jelent meg, mert az nagyobb eséllyel nincs még meg neki.

2018. nov. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Kérdezd meg mire van szüksége. Felesleges kacatot nem érdemes venni.

Nekem nagymamám persze azt mondja hogy ne költsek rá, ha nagyon akarok venni valamit akkor egy kávét. Csakhogy tudom hogy fázik a lába tv nézés közben, mamuszt már kapott tavalyelött az még jó, ezért egy ilyen vezetéknélküli lábmelegítőt vettem

2018. nov. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem fontos valláshoz kapcsolódót venned, persze olyat is lehet, akár egy jó könyvet, ha szeret olvasni. Itt például sok ilyen témájú könyvet is találsz:

[link]

2018. nov. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mivel vallásos így meglepne, ha érdekelné az ajándék. Ez a karácsony őrület a plázákról szól meg arról, h elverd a pénzt valami baromságra. A vallásos embereket meg pont nem ezek a vacakok érdeklik.
2018. nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha már vallás, meg ajándékozás, szóval az nem csak a plázákról szólhat. Az lenne a lényeg, hogy valamivel segíteni, örömet szerezni tudjunk a körülöttünk élőknek. Ez esetben pl. ideje lenne megismerni a nagymamát. :) Mit szeret, mire lehet szüksége amit magának nem venne meg. Néha az is nagy segítség, ha sokáig elálló nehéz cuccokat bevásárolsz, hogy ne neki kelljen hazacipelni a boltból. Mint a karton ásványvíz mondjuk, de bármi más is lehet. Vannak akik a saját készítésű ajándéknak jobban örülnek (én is), amin látszik, hogy nekem készült, vagy ha már bolti cucc, akkor is legyen már valami köze ahhoz akinek adod. Én ilyenektől, hogy mamusz, vagy bor, tea, bonbon, kávé, kakaó, testápoló szerek, max. akkor vagyok boldog ha olyanoktól kapom akik nem ismernek de az ünnep miatt kedvességből adnának valamit, üzlettársaktól, cégektől, nagyon távoli rokonoktól rendben van, de közeli baráttól vagy családtagtól bármi más többet jelentene mint amit így leemelhetsz a polcról és bárkinek jól jöhet. Szóval ha nagymama lennék csak akkor örülnék egy mamusznak ha panaszkodnék a hideg kőre meg a rossz vesémre. Akármit is veszel neki, készíts mellé valamit, akkor is ha már nem vagy kisgyerek. Valamit csak tudsz.
2018. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

#5 "Mivel vallásos így meglepne, ha érdekelné az ajándék."


És az arany, a tömjén meg a mirha?

2018. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Richard Dawkins: Isteni téveszme
2018. nov. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Menj el hozza, fozzetek kozosen egy ebedet, ebedelj vele, es kozben beszelgessetek egy jot. Ez sokkal tobbet fog erni neki barmifele anyagi jellegu ajandeknal.
2018. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy szép gyertya. Olyan, ami tényleg mutatós de azon belül egyszerű fehér.
2018. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!