Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol lehet indítványt benyújtan...

Hol lehet indítványt benyújtani egy templom építése ellen?

Figyelt kérdés

Egy délalföldi városban élek egy csendes nyugodt kertvárosi részében! Itt élek már 30 éve és azt szeretem benne hogy csendes!

A minap volt bedobva egy tájékoztató hogy 2019-ben vagy 20-ban elkezdenek építeni a házunk előtt egy templomot!

Állítólag a környékbeli lakók támogatják de se engem se a házban senkit meg nem kérdeztek erről!

Nem vagyok vallás ellenes meg semmi ilyesmi csak baromira nincs kedvem vasárnap reggelente harangzúgásra kelni!

Építsenek templomot nem érdekel de olyan részen ahol nem zavar senkit



2018. dec. 2. 19:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
93%

20


Engem a mecset sem zavarna, azok is szépek, robbantani meg nem ott fognak. :D


Mindegy, szerintem pitiáner ember, akit a napi X 1-2 perces harangozás zavar. De ha ez ekkora probléma száméra, hogy "harcolnia" kell ellene, akkor biztosan aranyélete van.

2018. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

És most mindenki írja meg hogy milyen messze lakik a legközelebbi templomtól.(ami harangoznak,misét,esküvőt tartanak...stb)

Én cirka 3 km.

2018. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Bim-Bam, Bim-Bam 😄
2018. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
[#22] kb. 150m.
2018. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!