Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúit miért nem lehet...

Jehova tanúit miért nem lehet soha látni abortusz klinika előtt akár imádkozni vagy könyörögni a legkisebb életekért?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 21:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Csak megjegyzem, hogy ha egy anya úgy dönt, hogy megöli a gyermekét, ugyan mit tehetnék ellene. Tudja, hogy Isten nem helyesli, még is megteszi..."


Hogy mit tehetnél ellene? Hát magában a kérdésben ott a válasz! Imádkozz érte! De gondolom ez eszedbe sem jut!

Tudja? Na akkor csak beszéltél azzal a nővel? Hiszen hogyan másképp jutottál ahhoz az információhoz hogy tudja hogy Isten nem helyesli?

Megjegyzem anya akkor lesz belőle ha megszüli a gyermekét, mert amíg nem szült gyermeket addig nem anya!


"Különben pedig, mindenkiért imádkozunk rendszeresen, de nem gondolom, hogy azért elutazzak valahova, Isten meghalgatja ha jónak látja úgy is, ha nem megyek el kórház elé."


Ez így van! Nem az a lényeg hogy milyen épület előtt imádkozol!

2019. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Vidiripi, nagyon nem mindegy, ugyanis az ott lévőket börtönbe zárták, de egy nő mégis meggondolta magát miattuk, így az az ember meg tud születni. Bizony, nem mindegy. Én álltam már az István előtt életvédő anyaggal és bizony imádkoztunk is. És tudom, hogy más is tesz így, de egyetlen tanút nem láttam még soha, hogy abszolút közvetlenül próbálja a gyilkosságot megakadályozni.
2019. jan. 14. 15:15
 13/13 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Vidiripi, nagyon nem mindegy, ugyanis az ott lévőket börtönbe zárták, de egy nő mégis meggondolta magát miattuk, így az az ember meg tud születni. Bizony, nem mindegy."


Ez esetben akkor tévedtem!

2019. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!