Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Képes vagy úgy tekinteni...

Képes vagy úgy tekinteni felebarátaidra, mint ahogy az Atya tekint rájuk?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért nem?
2019. jan. 10. 09:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Kedves Kakaó,


meghajlok felkészültséged és szerénységed előtt. Komolyan!


Gondolom, sok szenvedés és önnevelés kellett ahhoz, hogy ide eljuss. Ha segítő foglalkozású vagy, kérlek, írj rám egy privátot.

2019. jan. 13. 08:22
 12/18 ka.ka.o ***** válasza:

Előttem aztán tényleg nem kell meghajolni:D Bármiért is írtad, nem vagyok én különb senkinél, és minden amit tudok, az sem az én érdemem.


De természetesen írhatok privát üzenetetet.

2019. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Még valaki, más véleménnyel?
2019. jan. 13. 19:18
 14/18 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben nem.Ha valaki kétszínű vagy kihasznál, olyat tesz amiről tudja hogy bánt arra nem tudok úgy tekinteni.Igyeszem megbocsátani,de a kapcsolatunk már nem lesz az igazi.Az, hogy megbocsájtook neki nem feltételezi azt is,hogy maradhat minden a régiben.
2019. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Megfontolásra érdekes álláspont. Köszi!
2019. jan. 15. 10:40
 16/18 A kérdező kommentje:
Többiek? Mindenki más képes úgy tekinteni a felebarátaira, mint ahogy az atya tekint rájuk?
2019. jan. 15. 17:15
 17/18 Rachel Warner ***** válasza:
Hát Stefán...ez mind szép és jó,amit leírtál,de csak üres duma. 2 lehetőség van: vagy észheztértél mióta beszéltünk itt (erre utalhat az írásod a fejlődésről),vagy ugyanolyan vagy és csak képmutatóskodsz,mint általában a vallásosok.
2019. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Figyelem a kérdést továbbra is.
2019. febr. 17. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!