Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Voltál már zarándokollaton?...

Voltál már zarándokollaton? Mi motívált? Milyen volt? Jól érezted magad alatta és utána? Hol történt? Tettél valamilyen fogadalmat?

Figyelt kérdés

Milyen más egyéb keresztény programon vettél részt? Pl. múzeum látogatás:

[link]



2019. febr. 9. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

5-6 éves koromban egyik ismerős pappal ruccantunk ki a Mátyás templomba, ahol beültünk. Volt egy nagyon idős pap és sok apáca. De pont olyan időt fogtunk ki hogy alig voltak a templomban rajtunk kívül.


Aztán bementünk a parlamentbe, megnéztük a korona másolatát. Ennyi volt a zarándoklat.

2019. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1 éve ugy ereztem hogy el kell mennem Medjugorje-ba. El is mentem, leírhatatlanul jó volt. Annyira lehet ott érezni a jó Isten közelségét és jóságát. Nekem ott olyan, mintha a mennyben lennék. Miután hazaértem, bokdogabban teltek a minden napjaim. Erősödött a jó Istennel való kapcsolatom. Nem tettem fogadalmat.
2019. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mariazellben voltam legutóbb, jól éreztem magam, nem tettem fogadalmat. Adventben volt, így azzal egybekötött programok is voltak. A roráté mise mellett keresztúton is részt vettem.
2019. febr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!