Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a Szcientológia előnye...

Mi a Szcientológia előnye vagy hátránya?

Figyelt kérdés
Miért érdemes szcientológusnak lenni?

2019. febr. 10. 22:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
4%
Richard Wagner, te férfi vagy? Volt már személyes tapasztalatod jehova tanúival és ezért utálod őket ennyire? Én csak annyit veszek belőlük észre hogy kopogtatnak idegen házakhoz és 10-ből 9 ember elküldi őket.
2019. febr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 acelsziv ***** válasza:
3%

Kérdező: Ignorálva a többiek fröcsögését egy dolgot tudok javasolni. Bármit kérdezel - legyen az egy étterem, egy film, egy könyv - fogsz kapni ilyen választ és fogsz kapni olyan választ.

De hogyan fogod eldönteni egy rakat vadidegen válaszából, hogy az adott dolog tényleg jó -e?

Nézd meg a saját szemeddel.

Elég ha belenézel a linkbe amit posztoltam.

De nézz utána magad is. Ne légy egy a fröcsögők közül, akik pletykák és bulvár magazinok alapján ítélnek meg embereket.

Tudtad, hogy Veér Andrásnak - aki MO -n elsőként támadta be a Szcientológiát - volt egy szerzőtársa is? Ez a fickó 2 könyvön keresztül gyalázta habzó szájjal az egyházat.

A második könyv után meghívták, hogy ha már ennyi mindent összeírt legalább nézze meg, hogy ebből mennyi lehet igaz.

A látogatás után írt egy harmadik könyvet is amiben elismerte, hogy totálisan hamis adatok alapján írta a korábbi könyveit. Nem, nem fenyegették meg. A saját nézőpontja változott meg így.

Én elmondtam, amit akartam. A többiek fröcsögése nem érdekel. A kérdésed most kiveszem a listámból.

Dönts értelmesen.

2019. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Rachel Warner ***** válasza:
100%

Ha jobban elolvasod a nevet,akkor kiderül,bár nem tudom,mi köze a témához.

Amúgy igen,elég sok tapasztalatom van velük.

2019. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13, elolvastam jobban! :)

Mik a tapasztalataid?

2019. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#10

és mennyire szánalmasak ezek a próbálkozásaik. Igazából nem tudom, hogy miért kell hazudniuk, simán leírhatnák, hogy szcientológusok, tanúk, stb..., legalább kevésbé lenne ciki, mert így is úgy is átlátszó az irományuk.

2019. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Rachel Warner ***** válasza:
100%
Pl gyilkosozott már le az egyik. A logika amiből ezt a mélyenszántó következtetést levonta az volt,hogy én írtam egy katolikusokat gyalázó kérdés alá,ahol bevédtem őket,tehát támogatom az inkvizíciót,tehát gyilkos vagyok. Ugyanezzel a szöveggel betámadta a férjemet is,mert hogy merészeli védeni a gyilkos egyházhoz tartozó szüleit. Aztán,amit le is írtam,hogy kamuznak a kilétükről,holott egy tanúnak sajátos beszédstílusa van,azonnal ráismer az ember. Vagy amikor ex katolikusnak hazudta magát az egyik,ott is rögtön lebukott,hogy valszeg még templomban se járt sose,mert akkora baromságokat írt a misékről,hogy nekifutásból sem tudok akkorát. Egyébként egy csomó kérdésnél a többi vallás visszásságairól is beszélek,nem tudom,hogy miért jön már a 2. ember azzal,hogy én kipécéztem a tanúkat. Egy tanú is írt már privátot,hogy miért utálom őket,mintha csak velük foglalkoznék.
2019. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak mende mondákat tudok, de hogy mi az igazság, az legyen az ő titkuk. Nem érdekel egyik vallás sem annyira, tudom hogy senki se szent. Akit be tudnak csábítani, azt csábítsák. Kár is itt vitatkozni kívülállóként. Én is kaptam már itt egy kommentem után üzenetet, hogy tanú vagyok, közben azt se tudom mi ez a kör meg mit kell róluk tudni.
2019. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!