Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Más is érzi hogy benne van az...

Más is érzi hogy benne van az Isten?

Figyelt kérdés

Nem akarok tériteni, nem is vagyok vallásos a szó klasszikus értelmében bár meg van a magam hite.

A kérdés arra vonatkozik hogy gyerekkorom ota van egy olyan erős érzésem hogy bennem van Jézus. Nem hiszek ebben hanem egy erős intuició. Azt gondolom, amikor Jézus azt mondja: "Az Atya bennem van és én Ő benne!" Akkor talán ugyanezt érezhette. Talán csak egy hús vér ember volt akinek átlgon felüli volt a spirituális érzékenysége.


Van más is aki érzi ezt a belső istent? Bárminek is gondolja.

Soha nem beszélek róla senkinek ezért itt kérdezem meg. Nagyon jó érzés különben.



2019. febr. 14. 13:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy miért ebbe kategoriába rakta!
2019. febr. 14. 13:19
 2/15 anonim ***** válasza:

Mert Isten ebbe a kategóriába rakta...


Isten...


azaz TE!


:D

2019. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szellemes, na mindjárt intézek neked valamit!:D
2019. febr. 14. 14:20
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Te biztos jó szakember vagy. Igazi Troll!
2019. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem, én nem drogozok.:D
2019. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem. xD
2019. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Akkor tényleg én vagyok a Jézus reinkarnációja? :D


Viccen kívül, hiszem hogy jobb lenne a világ ha más is érezné ezt. Egy külföldi fórumon olvastam, több MBTI tipológiai INFJ típustól hogy érzi ezt, és Jézust is INFJ-nek tartják a legtöbb helyen. Azt hiszem tényleg gazdagabb vagyok mint a legtöbb ember.

2019. febr. 14. 18:55
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem, legfeljebb az átlagosnál alacsonyabb intelligenciával rendelkezel, de átlagon felül sikerült átmosni az agyadat a vallásnak.
2019. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az iq tesztek szerint az emberek 98%-nál intelligensebb vagyok. Nem is tudom, valahogy tapasztalom is.

Viszont világosan mondtam hogy nem arról van szó amit hiszek. Hanem belső lelki megtapasztalásról, intuícióról. Mind ez annak tudatában hogy talán ez az egész érzéki csalódás.


Őszintén sajnálom ha bárkit frusztrál hogy nekem van ilyen spontán megtapasztalásom, neki meg nincs! :(

2019. febr. 14. 19:32
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Egy Istenarc van eltemetve benned.

https://www.youtube.com/watch?v=M_9jgkTVtWY

2019. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!