Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vajon ez igaz lehet?

Vajon ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

Szoval 18 eves lany vagyok.

Kisebb koromban megtertem nagyreszt a szuleim miatt ..de azota mar nem igy elem az eletem..

Nem olyan regen pedig edesapam azt mondta nekem hogy valoszinuleg nem fogok vagy nagyon keves ra az esely hogy talalok majd olyan part magamnak aki nem vallasos es tenyleg igaz szerelem lesz koztunk...meg ugy is ha en mar nem elek vallasos eletet..merthogy egyszer mar dontottem a keresztenyseg mellett es hogy az emberek ezt meg fogjak erezni rajtam es h gondolom ezert nem akarnak majd tolem semmit...semmi komolyabb kapcsolatot..

Es nagyon nyomja azota ez a lelkemet...es azota folyamatosan eszembe jut es felek hogy igaza lesz apamnak...

Es nagyon rosszul vagyok h mi van ha tenyleg nem fogok normalis part talalni magamnak .

(megjegyzem eddig egy kapcsolatom volt de akkor sem voltam szerelmes)

Valahogy nem jonnek ossze ilyen teren a dolgok

Magasak is az elvarasaim az biztos...meg igy visszatekintve jobb is h nem jottem ossze azokkal a fiukkal..

De nagyon frusztral ez az egesz...

Remelem valaki tud hozza szolni..

Elore koszonom!



2019. febr. 20. 14:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Egyebkent nem aszerint formalom a kapcsolataimat amit a tarsadalom elvar...vagy eppen ami trendi mostanaban.

De azert koszi utolso elotti

2019. febr. 20. 18:28
 12/13 anonim ***** válasza:
34%
Apád megátkozott, amikor ezt a szemedbe mondta, tegyél róla, hogy ne hasson rád... Az első lépés ez ellen, a felismerés (mi történt a beszélgetés során), a második a megismerés (mi volt a szándéka ezzel), a harmadik a feledés (a tudásod feljogosít arra, hogy kivond magad a hatása alól). Én csak az első lépésbe tudtam segíteni, a többi rajtad áll!
2019. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Balogh Vajk ***** válasza:
Vajon legfeljebb vajas lehet. :)
2019. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!