Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az milyen ember az, aki a hit...

Az milyen ember az, aki a hit gyülekezetébe jár, de el megy retro discoba szórakozni?

Figyelt kérdés
Ugye a discoba általában drogosok és alkoholisták, paráznák járnak nagy számban. Egy keresztény, hogy fordulhat meg ilyen helyen?? A normális válaszokat előre is köszönöm!

2019. márc. 2. 11:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
85%
Sajnos te agymosott idióta vagy. Diszkóba járnak drogosok, paráznák, meg normális emberek is. Ahogy a buszon metrón is találsz ilyet is, olyat is.
2019. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Te már valláskárosult vagy. Én rendszeresen járok retro diszkóba. Nem vagyok sem drogos, sem parázna, sem alkoholista. Üdítőt szoktam inni, és szelíden táncolok pl Abba zenére. (Ők sem drogosok)
2019. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Potyondi Gergely ***** válasza:
23%

Ahhoz hogy megtudjuk milyen ember, ahhoz tudnunk kell a hátsó szándékait.

Alapvetően a discoba járás nem bűn, de ha ott Isten ellenes dalokat hallgat vagy akár paráználkodik bármilyen formában vagy túl sok alkoholt iszik az már bűn.

Persze ezek máshol is bűnök, nem csak a discoban.


A discot lehet úgy is tekinteni mint egy bűnboltot.

Be lehet menni, és ki lehet jönni úgy hogy nem vásárolsz semilyen bűnt, csak ezt nehéz.


A lényeg hogy ha bűnös szándékokkal ment discoba akkor lehet hogy bűnös, de csak Istennek van joga ítélkezni felette.

2019. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
73%
A hitgyüli a legrosszabb. Kimossák az ember agyát.
2019. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Utolsó egyetértek veled. Köszönöm az eddig válaszokat. A többi már nem érdekel.
2019. márc. 2. 12:20
 6/19 imakommandós ***** válasza:
19%
Röviden: Nem jó a kapcsolata Krisztussal.
2019. márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Troll alert
2019. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%
4 válasz után feladod? A többire nem is vagy kíváncsi? A Németh Sanyis hitgyülekezetre gondolsz? Tettem már fel kérdést én is ezzel kapcsolatban még tavaly. Azóta utána olvastam a dolgoknak, mert érdekelt, hogy tud ennyi embert bevonzani. Meglepődtem! Viszont a kérdésed tényleg egy nagy marhaság! Miért ne járhatnának diszkóba? Főleg retróba? Te valahol nagyon el vagy tévelyedve, csak még nem jöttem rá, hogy valójában hol is?! Előbb válaszolj, melyik hitgyülekezetre gondolsz, aztán írok egy-két érdekességet, ha Németh Sándorra gondolsz.
2019. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, mondok neked valami számodra meglepőt. Sosem drogoztam, inni is életemben kb kétszer ittam alkoholt, fiatal vagyok, sosem volt, és nem is lesz egy éjszakás kalandom, 20 évesen férjez mentem a első férfihez az életemben, templomba járok, önkénteskedem, két diplomám van, és igen, el szoktam menni néha discoba. Inni nem iszom ott sem, nem pasizom, de a barátaimmal igenis jól érezzük magunkat. És igenis, ugyan ezekkel az emberekkel másnap istentiszteletre megyünk. És nem érzem magam ez miatt bűnösnek.


Tehát ne általánosíts. Ez olyan, mint mikor az ateisták azt mondják hogy templomba csak az elvakult, buta emberek járnak. Mindkettő általánosítás. Mindkét helyszínen van ilyen is olyan is.

2019. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Annyira bírom ezt a hülyeséget, hogy szorakozohelyekre csak drogosok, alkeszek meg paràznàk járnak. Ez úgy hülyeség, ahogy van.

Én rendszeresen járok fesztiválokra is. Sosem drogoztam, évek óta párom van és nem iszok.

Rengetegen vannak még így vele, az ember szórakozni, jól érezni magát megy oda. Meg pl fesztiválnàl meghallgatni a kedvenc együtteseit stb.. Nem kell minden hülyeséget belemagyaràzni.

Szerintem foglalkozz a saját dolgoddal, az ég világon semmi közöd hozzá, hogy ki hova jár.

Lehet ha te is szorakoznal néha, nem érdekelne így más élete

2019. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!