Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus is Jehova Tanúja volt?

Jézus is Jehova Tanúja volt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 07:18
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
71%
jézusnak annyi köze van a jehovához, hogy az újszövetségben még 1x sem fordul elő benne, és jézus nem is ismerte hiszen egyetlen egyszer sem ejtette ki ő sem soha a nevét mint ahogy más sem . jézus apja SOHA sem volt az ószövetségi GYILKOLÓGÉP!
2019. márc. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%

mint ahogy jehova sem hazudott soha hogy ő a teremtő. ezt Ő soha sem mondta hogy valaha is teremtett volna valamit.

csak azt mondta hogy ...VÁLASZTOTTA az embereket.

2019. márc. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
0%

jehova azt mondta CSAK a sivatagban a zsidóknak,/ha egyáltalán azok voltak?! mert még az sem bizonyított REGÉSZETILEG, hogy akkor léteztek "zsidók"!/,

hogy ÉN VÁLASZTOTTALAK BENNETEKET. jehova a teremtéseiről soha de soha sem beszélt! jehova nem hazudott nem is teremtett semmit mint ahogy NEM is a Teremtő csak egy GYILKOLÓGÉP!

2019. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Rachel Warner ***** válasza:
86%

21, 22, 23#


A drog rossz,értem?

2019. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%
igen a drog rosz. de nezopont kerdese melyik oldalrol nezve. aki terjeszti es haszna van belole ANNAK JO!
2019. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
65%
Senkinek sem jó.
2019. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
24%

tevedes! a csavargok terjesztik es nekik ez uzlet es ez jo! pl a jehova ortorony ceg tulajdonosai akik MINDEN EVBEN TOBB MILLIARD DOLLAR JOVEDELEMRE TESZNEK SZERT mar sok sok évtizede folyamatosan.

ki az a marha vállalkozás tulajdonos aki erről a STABIL hosszu távu bevételről lemond erkölcs, beidegződött szokás miatt ?????

2019. márc. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
24%
DROG= jehova szekta szuper kínálata az ember életének problémáira amit sokan megoldásnak hisznek tévesen, a drogot ingyen kínálja a "cukros bácsi" de a végső ára a végére az RETTENETES!
2019. márc. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
36%

az én véleményem szerint MÁR RÉGEN AZ ÖSSZES JEHOVA SZEKTÁS VEZETŐNEK ÉS VÉNNEK MÁR RÉGEN ÖRÖKRE A BÖRTÖNBEN KELLENE LENNIE SÚLYOS BŰNCSELEKMÉNYEK MIATT NORMÁL FÖLDI TÖRVÉNYEK SZERINT.

ha rajtam állna valaha akkor én biztos így döntenék!

itt nem hitről ,vallásról,bibliáról van szó.

egyszerűen átlag emberi törvények melyek évezredek óta vannak, ezeknek súlyos megszegői a jehova szektások.

2019. márc. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Már a kérdés is elég humoros! Jehova tanúi vallás csak az 1800-as évek végén alakult, így Jézus nem lehetett Jehova tanú.


Másrészről viszont azért jött, hogy kijelentse az Atyát és általa megismerje az emberiség az Élő Istent!


Jn.14,7.Ha megismertetek volna engem, megismertétek volna az én Atyámat is; és mostantól fogva ismeritek őt, és láttátok őt.

Jn.6,47.Bizony, bizony mondom néktek: A ki én bennem hisz, örök élete van annak.

Jn.7,38.A ki hisz én bennem, a mint az írás mondotta, élő víznek folyamai ömlenek annak belsejéből.

Jn.11,25.Monda néki Jézus: Én vagyok a feltámadás és az élet: a ki hisz én bennem, ha meghal is, él;

Jn.11,26.És a ki csak él és hisz én bennem, soha meg nem hal. Hiszed-é ezt?

Jn.12,44.Jézus pedig kiálta és monda: A ki hisz én bennem, nem én bennem hisz, hanem abban, a ki elküldött engem.

Jn.14,1.Ne nyugtalankodjék a ti szívetek: higyjetek Istenben, és higyjetek én bennem.

Jn.10,30.Én és az Atya egy vagyunk.

2019. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!