Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintem a keresztènység és...

Szerintem a keresztènység és hogy van isten, az csak egy kényszerképzet! Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szerintem a hívök csak kapaszkodnak egy képzetbe és bebeszélik maguknak,hogy védi öket valaki.Ja és azt is tudjàk,hogy mi lesz velünk halàlunk utàn pedig még megsem tapasztaltàk a halàlt.Minden ok-okozat eredménye.

2019. máj. 16. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Halált nem de klinikai halált sokan tapasztaltak,ők mind azt álítják hogy látták kívüről a testüket,meg hogy lebegtek,lehetne erre mondani azon hogy ez kamu,de ezek az emberek fel tudták idézni mit mondtak az orvosok,vagy hogy mi volt a műtőlámpa tetejére írva mind ezt hogy elvileg eszméletlenül feküdtek azért ezen érdemes elgondolkodni....
2019. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen,ezt sokan àtélték,ebben egyetértek de a keresztények nem valljàk a lélek testen kívüli megtapasztalàsàt,az a buddhizmus része ezért is hívjàk tapasztalatvallásnak.
2019. máj. 16. 16:18
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

és azt ismered, hogy az országúton megy autójával egy ürgeúr és hallja a rádióban: Vigyázat! egy autós szembe megy a forgalommal! - Mire mosolyog az ürgeúr: Egy??? Mind!!!

*

Olvasd el ezt, utána folytatjuk - a kétezer éve élt sok milliárd keresztény közül egy kiváló gondolkodó műve:

[link]

2019. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 lilla64 ***** válasza:
62%
Hogy mi lesz a halál után azt nem tudom,de hiszem,hogy van Isten.
2019. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%

Érdekes rovatot választottál a kérdésednek.


"Ja és azt is tudjàk,hogy mi lesz velünk halàlunk utàn pedig még megsem tapasztaltàk a halàlt"

Ennek fuss neki még egyszer:) Attól mert valaki nem halt még meg, tudhatja, hogy lesz örök élete. Kívánom, hogy neked is egyszer legyen olyan meggyőződésed Isten szavában, hogy az ígéreteit is el tudd már fogadni!


Amúgy ma nagyon bepörögtél, kedves 75%-os ateista troll barátunk:)

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..


Legalább a valláskritika rovat lényegét próbáld megérteni, ne kezdj bele vallási kérdéseket firtatni, az még nagy falat neked. Könnyűvel kezd és lassan haladj előre


"Minden ok-okozat eredménye."

Igen?:)


Ha beleőrülsz, és végig kergetsz itt a GYAK-on éveken át akkor is örök életem lesz, és akkor sem igaz az evolúció:)

2019. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem tök jó lenne, ha Isten elpusztítaná azokat a teremtményeit, akik nem hisznek benne. Mennyi normális ember maradna, a hülyék meg eltűnnének! Kár, hogy Isten a hülyéket is szereti.

Azt pedig, hogy mi van a halál után, tudni lehet - elég sok embert újraélesztettek már. Anyukám elmesélte, mit élt át, pontosan azt, amiben addig is hittünk. Ezek után el lehet képzelni, mennyire érdekel ilyen buta véglények véleménye. annyira szánalmas...

2019. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Kb. annyi értelme van ennek, mintha tagadnád, hogy anyád hozott a világra.


"Jaj, hát nem láttam, nem hiszem el"

2019. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de nem vagy vitapartner, úgyhogy részemről ennyi.
2019. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves hívö emberek!Figyeltétek íràsotok közben a hasznàlt szavakat és a megfogalmazàsokat?Mindennek làtszotok,csak higgadt,értelmes embereknek nem.Pedig a hívö emberek olyan jò lelküek àllítòlag,bennetek ezek az alapvetö tulajdonsàgok miért hiànyzik?

Az,hogy troll vagyok,csak a ti véleményetek amihez semmi közöm.Maradok a tényeken alapulò buddhizmusnál!

Legyen tovàbbi szép napotok és kellemes idötöltést!

2019. máj. 16. 17:05
 10/17 anonim ***** válasza:

gyóóó..gyógyóóó... maradjunk a "tényeken alapuló buddhizmusnál" - és te meg cserében mellőzd a keresztények globális lenézését, és ítélkezést felettük. Nem te tojtad a világot.


" a keresztények nem valljàk a lélek testen kívüli megtapasztalàsàt,az a buddhizmus része ezért is hívjàk tapasztalatvallásnak."

-nna.. akkor ebből kiderült, hogy a buddhizmusról SINCS lövésed sem.

Ezt a tapasztalásvallást most találtad ki, nem baj.

Szerintem olvasd el az öt világvallást, az egy jó kezdő könyv, összehasonlító vallástörténet, kérd a 15. születésnapodra.

[link]

2019. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!