Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha megölném magamat, akkor...

Ha megölném magamat, akkor miben változna meg a világ? Miért lenne baj, ha a pokolba kerülnék? Ki a fenét érdekelne? És ha bárkit érdekelne, számítana is valamit?

Figyelt kérdés

Sokan mielőtt megteszik abban a hitben vannak, hogy majd valaki megmenti őket. Ha én leugranék, Isten sosem kapna el, hanem hagyná, hogy életem végéig égjek. (A Jehovák szerint meg jó szívű, mert csak meghalni engedne, sütögetni nem).


Tiszteletben tartja Isten, hogy nem kérem az életét és s nem kérem az országát? Nem fogja eröltetni?



2019. jún. 2. 21:44
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:

Hát erről most a vonat jutott eszembe. (bocsi, nagyon rossz a humorom).

De ettől még értettem, hogy mit szerettél volna írni valójában.

2019. júl. 14. 19:29
 42/62 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig a válaszokat. Az 5-ös jól mondja, Istent kell választanod!

Én is meg akartam halni, meg is néztem a neten ilyen-olyan forrásból melyik a tuti módszer, hogy vége legyen... és megismertem Jézust. Jézus kiváltotta a lelkem a halálból! És egy stabil alapokon álló életem van, és így egyedül bármiféle segítség nélkül, jobban élek, mint azelőtt valaha bármikor!

30/N

2019. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
Ne öld meg magadat,Jézust igen is érdekli,hogy milyen a sorsod,de ugyanakkor igazságos is,szóval megbüntet.A pokol meg egy sírhely ahonnan még fellehet támadni.A tüzes tóból viszont nem,mert az a második halál,szóval térj meg a bűneidből és ne rágalmazd Istent,engem is leakartál taszítani az Útról,de a Szentlélek megmentett,most én akarlak felemelni.Szóval segíts másokon és ne viseld a szimbólumot,igaz nem a homlokodon vagy a kezeden viseled,hanem a neveddel.Imádd Istent!Gondolj bele,mit tennél,ha a földi atyádat sértegetnék,meg folyton bántanák.Azoknak adnál Örök Életet?A te igazi Atyád,viszont a mennyekben van.Térj meg,mert a vég nagyon közel van,akár holnap is bekövetkezhet. Akarsz örökkön örökké halott lenni?Gondolj bele örökké élhetnél boldogságban.Isten meghalt érted,szenvedett,hogy örökké élhess,ne utasítsd el.Csak szerintem depis vagy mélyen és ezt használja ki a Sátán.Higgy nekem,ha imádod Istent és szereted felebarátod,mint önmagad akkor boldog leszel hamarosan.Az elején szenvedés lesz,nehéz lesz,de megéri,mert folyton boldog lehetsz.Szerintem számítana egyébként,mert nem tapasztalhattad meg soha azt a boldogságot amit én írtam.Túl komolyan veszed a depit,de,ha Istent követed nagyon hamar Felszabadít.Ne akarj végleg meghalni és így kárhozat fiává válni véglegesen.
2019. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:
#43 Tetszik nagyon a neved :)
2019. aug. 3. 16:26
 45/62 A kérdező kommentje:

"Térj meg,mert a vég nagyon közel van,akár holnap is bekövetkezhet. "

Ma 1 és 3 óra között le kellett gurulnom az ágyról, mert nem éreztem egyik kezemet sem. Szóval lehet van benne valami...Bár sosem fogom érteni, hogy miért kell meghalnunk...

2019. aug. 3. 16:29
 46/62 anonim ***** válasza:
Dehát vannak lábaid!
2019. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:
Bocs, lehet hogy nagy fáradt vagyok, de ezt a lábas dolgot nem értem. Ha azt írod, hogy van lábasom, akkor sem érteném, de legalább ránéznék a lecsóra.
2019. aug. 3. 18:02
 48/62 anonim ***** válasza:
Hát jó a nevem az tényleg érdekes így keresztényként,de még akkor adtam,ezt a nevet mikor,úgy voltam vallásos,hogy hittem Jézusban,de nem tartottam be a törvényt,illetve gamer voltam és nem lehet megváltoztatni.Olyan meg velem is volt,hogy a kezemet nem éreztem és nem tudtam mozgatni pár pillanatig,de most nagyobb gondok is érhetnének,csak gondolj Jóbra.Mégis mikor visszatért Istenhez jó lett neki,csak légy jó és ne kísértsd meg az embereket. :D Majd legfeljebb a mennyek országában kapod meg a jutalmad.Jézus is sokat szenvedett,de ő is megkapta a jutalmat az Énjeitől.Ne légy depis és meglátod,hogy jó az élet.
2019. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
Nem kell meghalni,csak az egy büntetés,ha rossz vagy végig és nem térsz meg a végén.A gyilkos is börtönbe kerül,nem?De Ő még ezt is megbocsátja.
2019. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
Csak nem értettem miért kellett legurulnod az ágyról a kezeid miatt. Ha nem érzed a lábaid úgy még valahogy el tudom képzelni, hogy le kell gurulni, de így én ezt nem értem.
2019. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!