Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha megölném magamat, akkor...

Ha megölném magamat, akkor miben változna meg a világ? Miért lenne baj, ha a pokolba kerülnék? Ki a fenét érdekelne? És ha bárkit érdekelne, számítana is valamit?

Figyelt kérdés

Sokan mielőtt megteszik abban a hitben vannak, hogy majd valaki megmenti őket. Ha én leugranék, Isten sosem kapna el, hanem hagyná, hogy életem végéig égjek. (A Jehovák szerint meg jó szívű, mert csak meghalni engedne, sütögetni nem).


Tiszteletben tartja Isten, hogy nem kérem az életét és s nem kérem az országát? Nem fogja eröltetni?



2019. jún. 2. 21:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
100%

re#9 gyógyító vers

Tóth Árpád

ISTEN OLTÓ-KÉSE


Pénzt, egészséget és sikert

Másoknak, Uram, többet adtál,

Nem kezdek érte mégse pert,

És nem mondom, hogy adósom maradtál.


Nem én vagyok az első mostohád;

Bordáim közt próbáid éles kését

Megáldom, s mosolygom az ostobák

Dühödt jaját és hiú mellverését.


Tudom és érzem, hogy szeretsz:

Próbáid áldott oltó-kése bennem

Téged szolgál, mert míg szivembe metsz,

Új szépséget teremni sebez engem.


Összeszorítom ajkam, ha nehéz

A kín, mert tudom, tied az én harcom,

És győztes távolokba néz

Könnyekkel szépült, orcád-fényü arcom.

2019. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 A kérdező kommentje:

Ma úgy begörcsölt a vádlim, hogy csak 1-2 perccel utána csodálkoztam, hogy mennyire gátlástalanul tudok kiabálni. :'(

Gondoltam leírom, ha már múltkor szóba jött a lábam. De az tuti, hogy többet nem próbálok meg felkelni úgy...Aztán reggel megint begörcsölt, de akkor már nem annyira, pedig már készítettem volna a párnát.

2019. aug. 15. 21:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!