Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudtam, hogy a maszturbálás...

Tudtam, hogy a maszturbálás bűn mégis megcsináltam 17éves fíú vagyok és tudom, hogy még úgyis kísértésbe esek. Ezt hogy tudom akkor teljes őszinteséggel megbánni? Vajon Isten így is megbocsájt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 08:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
99%
Nem kell megbánnod, teljesen természetes, amit csináltál. Az a bűnös, aki azt mondta és azt tanítja neked, hogy ez bűn, és azt akarja, hogy rosszul érezd magad. Pedig ő is csinálja, elhiheted nekem! Úgyhogy ne szégyelld magad egyáltalán. Isten nem egy büntető barom állat, hanem egy elfogadó, szerető valaki, ő teremtett téged és a tested is.
2019. jún. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Jarj kevesebbet vallaskarosultak koze, mert megrohasztjak az agyadat.
2019. jún. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
82%
Isten nem haragszik max az egyház baromsága. Ezt mind az egyház szerint tilos de ök nem az Isten. Szerintük minden tilos ami jó....
2019. jún. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem bűn, teljesen természetes, amit csináltál


Isten mindenkit szeret, a gyilkosokat is, te meg csak egy olyan dolgot csináltál, ami teljesen természetes és mindenki csinálja, szóval ezért meg végképp nem fog megutalni vagy ilyesmi

2019. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
nálunk azt mondta a pap nincs ezzel gond.
2019. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem bűn. (azt meg nem tudod megbánni, ami jó.).
2019. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálom, hogy ilyen fiatalon megragadott a vallási babona. :-(
2019. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Én régen ugyanebben a helyzetben voltam. 12 éves korom környékén maszturbáltam először, és mivel elég vallásos családom van, nekem is bűntudatom volt emiatt. Mindig megfogadtam, hogy ezt már pedig nem fogom többé csinálni, de persze nem bírtam ki. Sőt még gyónás közben a papnak sem mertem elmondani. Aztán így, "bűnösen" is áldoztam, mert hát a családdal ugye együtt mentünk templomba és nem volt más választásom. Hihetetlenül sz*r érzés volt, pedig semmi rosszat nem csináltam.

Ez csak eltaszított a vallástól és az egyháztól, ez is egy oka annak, hogy ateista lettem (szüleim nagy tiltakozása ellenére). Nagyon sajnálom, hogy még ebben a korban is így befolyásol téged ez az ostoba nézet. :( Remélem, a sok válasz meggyőzött, és te is rájössz, hogy ez nem bűn.


17/F

2019. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass erre a gonosz szellemre amelyik bűntudattal gyötör emiatt.
2019. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy olyan nagy vallásos vagyok inkább csak hiszek. És a minap elkezdett a halál is a gondolatomba férkőzni és megrémísztett ezért az egyházt kerestem meg védvárnak.
2019. jún. 8. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!