Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi lesz a kisbabákkal?

Mi lesz a kisbabákkal?

Figyelt kérdés

Azokkal akiket abortáltak vagy kisbabaként meghaltak mi lesz?

A mennybe kerülnek?

És több milliárd kisbabát öltek már meg abortusszal akkor nem tolonganak már a mennyben?



2019. jún. 25. 14:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Volt már a kérdés.
2019. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Belinkelnéd akkor?
2019. jún. 25. 15:25
 3/22 anonim ***** válasza:
32%

Én azt hallottam ,hogy amikor abortálják őket; akkor a lelkük már nincsen benne a testükben; hanem ő azt érzékeli, hogy mi készül, és gyorsan hazamegy a Mennybe.

Mert amúgy még szal azt is hallottam; hogy születése előtt bármilyen kisbaba; szóval akkor még próbálgatja a testet, ki-be járkál, próbálja szokni; és van ilyenkor még, amikor a Mennyben van, van, amikor a testében. És nem tolonganak , ott szerintem végtelen hely van a Mennyben, ahogy én elképzelem; meg eleve akkora volt, vagy eleve akkor Isten akkorát teremtett, hogy őneki az összes része elférjen benne, a Mennyben, tehát nincsnenk ott szűkösen. És egyébkéntis, elfér mindenki; az az otthonunk, onnan születtünk ide megtapasztalásokat gyűjteni. Tehát azok a kis lelkek még hazamentek, mielőtt történt volna velük ilyesmi, kiszálltak gyorsan, eliszkoltak a testükből; tehát azt ők elvileg így ez alapján, amit hallottam, nem élték át.

2019. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

"akkor a lelkük már nincsen benne a testükben; hanem ő azt érzékeli, hogy mi készül, és gyorsan hazamegy a Mennybe."


Ha ez így volna, akkor Isten hazudik.

Az ember nem az égből jött és nem is tér oda vissza.

(1Mózes 2:7) . . .megformálta az embert a föld porából, és az orrába lehelte az élet leheletét, így lett az ember élő lélekké.

(1Mózes 3:19) 19 Arcod verítékével eszed a kenyered, míg vissza nem térsz a földbe, mert abból vétettél. Mert por vagy, és a porba térsz vissza.”


Egyedül Krisztus mondhatta el, hogy az égből jött, és Ő sem hazudik:

(János 8:23) . . .„Ti alulról vagytok, én felülről vagyok. Ti ebből a világból vagytok, én nem ebből a világból vagyok.

2019. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%

"Én azt hallottam ,hogy amikor abortálják őket; akkor a lelkük már nincsen benne a testükben; hanem ő azt érzékeli, hogy mi készül, és gyorsan hazamegy a Mennybe. Mert amúgy még szal azt is hallottam; hogy születése előtt bármilyen kisbaba; szóval akkor még próbálgatja a testet, ki-be járkál, próbálja szokni; és van ilyenkor még, amikor a Mennyben van, van, amikor a testében"


Ezeket amúgy kitől hallottad?

2019. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Itt, a kérdésed alatt is olvashatsz hasonló kérdést.

És az oldal szabályzata is azt kéri tőled, hogy MIELŐTT feldobsz egy kérdést, mindig nézd meg a keresőben, hogy van-e már hasonló.

2019. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk akkor bezárhatna a GYK, főleg a vallási rovat.
2019. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem, mert mindig vannak új kérdések.

Vagy új fejlemények a régi kérdésekhez.


...de itt éppen nincs változás pár éve. Akkor született egy pápai vélemény erről.

2019. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
És mi van azokkal az embriókkal, amiken pl. Kínában titkos laborokban emberklónozás technikával előállítanak? Vagy lehet 200 év múlva nem lesz büntetendő az ember klónozás. Sőt, a szexbabák élők lesznek, AI meg fogja kérdezni az emberektől, hogy mi a lélek. Akkor mit mondunk...
2019. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Ha ez így volna, akkor Isten hazudik.


Az ember nem az égből jött és nem is tér oda vissza."


Nem Isten hazudik, hanem rajtad keresztül az a rothadó mocskos ördögtorony. Szerencsére a tanításotok abszolút hazug.

2019. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!