Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 709 èvben"Bevezetik a pápai...

709 èvben"Bevezetik a pápai lábcsokot"Pèter apostol mèg Korneliusz leborulását sem fogadta el. Mièrt?

Figyelt kérdés

#bevezetés #Korneliusz.
2019. jún. 29. 21:12
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Mária az Isten fia lábát csókolta,aki egyben az ő földi anyja is,ès az emberisèg megváltoja,aki meghalt mindenkièrt,amit a papa nem kèpes megtenni.

A bíboros, az ugyanolyan tökèletlen,bünős embertársáèt csókolta mint ő,ráadásul az ember szabta törvèny szerint.

A törvèny pedig=viselkedèsi szabály=kènyszer.

2019. júl. 1. 09:10
 12/29 anonim ***** válasza:

"Mária az Isten fia lábát csókolta,aki egyben az ő földi anyja is,ès az emberisèg megváltoja,aki meghalt mindenkièrt,amit a papa nem kèpes megtenni."

Jézus volt Mária Magdolna földi anyja? Mik derülnek még itt ki? Én meg azt hittem, hogy nincs rokonság Mária Magdolna és Jézus között, de lám, ilyen kacifántos a kapcsolat.

2019. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Látszik,hogy nem akarsz ès nem is tudsz èrtelmezni.

Ha rosszindulatú vagy irántam legalább hallgass ès ne írj rám,ezzel is becsülheted azt a keresztènysègedet ami nincs.Mert a biblia ellen hadakozni nem szerencsès.Amièrt istentelenül viselkedsz azèrt mèg lètezik.

2019. júl. 1. 10:28
 14/29 anonim ***** válasza:
91%

A Biblia ellen az hadakozik, aki ezt írta:

"Mária az Isten fia lábát csókolta,aki egyben az ő földi anyja is..."


Márpedig Jézus egész biztos nem földi anyja Máriának, de még fordítva sem igaz (ha esetleg elírtad volna véletlenül tört magyarságoddal). Hiszen Mária Magdolna csókolta meg Jézus lábát és törölte hajával, illatos olajokkal.

Ha ilyen alapvető dolgokkal sem vagy tisztában, hogy jössz te ahhoz, hogy másokat kioktass és tanítani próbálj?

2019. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

14.Latszik ,nemcsak èrtelmezni,de mèg olvasni sem tudsz.

"Mária az Isten fia lábát csókolta,"itt van egy vessző.

Tovább:"aki egyben az ő földi anyja is"

Ki volt Jèzus földi anyja?

Itt mit lehet fèlreèrteni?


Itt nem lehet semmit fèlreèrteni,mèg a rosszindulatodat sem.


A biztonságèrt:

[link]

2019. júl. 1. 12:11
 16/29 anonim ***** válasza:
93%

Tanulj meg magyarul öreg, majd akkor használj egy magyar fórumot...

Másrészt mint írtam, aki csókolta Jézus lábát, az nem az anyja volt, hanem tanítványa, egy megtérő bűnös asszony. Legalább 3 Mária szerepel az Újszövetségben, annyira nem lehet nehéz őket megkülönböztetni.

2019. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Azt hittem hirtelen, hogy a CSOK után a Kormány bevezeti a lábCSOKOT ;)
2019. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

16.Nem tudom ha tèvedek,vagy hol tèvedek.Átnèzem az egèsz USZ.utánna konkrèt választ adók,mert szüksèg van a levelekre,cselekedetekre stb.

Külömben mièrt tèrsz el a főkèrdèstől?

Azèrt mert nem tudod,hogy helyes-e a LCs vagy nem?

Pedig rövid a felelet.

Ezt pedig azèrt kèrdezem,hogy mi a vèlemènyük az embereknek,nem pedig veled vitatkozzak.


Addig is a konkrèt bizonyitèk.


[link]

2019. júl. 1. 17:08
 19/29 anonim ***** válasza:
91%

#18

Miután rájöttél, hogy hülyeségeket beszéltél, már hirtelen nem is fontos a bibliai példa?


"Élt a városban egy bűnös nő. Amikor megtudta, hogy a farizeus házában van vendégségben, alabástrom edényben illatos olajat hozott. Megállt hátul a lábánál, és sírva fakadt. Könnyeit Jézus lábára hullatta, majd hajával megtörölte, elárasztotta csókjaival, és megkente illatos olajjal."

Sehol sem írja, hogy Jézus anyja lett volna ez a bűnös nő, te pedig vele akarod azonosítani. Legtöbben Mária Magdolnával azonosítják...


Majd Jézus így folytatja:

"Látod ezt az asszonyt? Betértem házadba, s nem adtál vizet a lábamra. Ez a könnyeivel áztatta lábamat, és a hajával törölte meg. Csókot sem adtál nekem, ez meg egyfolytában csókolgatja a lábam, amióta csak bejött. Aztán a fejemet sem kented meg olajjal. Ez meg a lábamat keni illatos olajával. Azt mondom hát neked, sok bűne bocsánatot nyer, mert nagyon szeretett."

Tehát a lábcsókot pozitív példaként említi, a tisztelet, az alázat jeleként. Nincs ebben semmi ördögtől való, még ha Jézust meghazudtolva úgy is gondolod. Bár ti elég sok dologban hazudtoljátok meg Isten Fiát, így nem csodálkozom.

2019. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem Mária Magdolna volt Jézus anyja, hanem Mária. Aki mást mond, az hazudik.
2019. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!