Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 709 èvben"Bevezetik a pápai...

709 èvben"Bevezetik a pápai lábcsokot"Pèter apostol mèg Korneliusz leborulását sem fogadta el. Mièrt?

Figyelt kérdés

#bevezetés #Korneliusz.
2019. jún. 29. 21:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
91%

#20

Ezt nem tudom vele megértetni, szerinte édesanyja csókolgatta és kenegette olajjal Jézus lábát.

2019. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

19.A kèrdès az.

709 ÈVBEN"BEVEZETIK A PÁPAI LÁBCSOKOT"PÈTER APOSTOL MÈG KORNELIUSZ LEBORULÁSÁT SEM FOGADTA EL.

MIÈRT?

A 67%-os minden kiútít megkeres a felelet helyett amire egy bèbi is tudja a választ.Hát igen mert akkor omlik a tantètele.

2019. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

#22

Írhatsz akár 4-5 accountról is, a lényeg nem változik. Szerintem egy adott dolognál mindig meg kell vizsgálni, hogy miként illeszkedik a Szentírásba, Isten szavába. Mint látható, történt ilyen benne, tehát van alapja. Jézus felrótta az őt fogadó farizeusnak, hogy nem hogy a lábát, de még csak az arcát sem csókolta meg, ellentétben a bűnbánó asszonnyal. Aki -ismétlem- nem Szűz Mária, Krisztus édesanyja, hiába is állítod róla ezt.


Mellesleg már a kérdésben is téves állítás van, mert egész biztos (már ha egyáltalán bevezették és nem egy kialakult szokásról van szó) nem 709-től létezik.


Lexikonból:

"Így Nagy Konstantin és Barbarossa Frigyesen kívül - a történelem tanúsága szerint - egyéb fejedelmek is L.-kal járultak a pápa színe elé."


Tehát már Nagy Konstantin is lábcsókkal illette a pápát. Ami azt jelentette, hogy alávetette magát Krisztus Egyházának, és az Egyház látható földi fejének, Péter apostol utódának.

2019. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

67%.

[link]

2019. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Igen, látom. Még nem olvastam el a jw.org cikkeket, amiket belinkelt, nek tudom mi áll bennük. Ha az, hogy Mária Magdolnát teszik Jézus anyjának, akkor sírni fogok. Ha viszont Máriát, akkor pedig a kérdező szövegértésének a zavara áll fenn.
2019. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Elolvastam mind a két linket. A kérdező nincs tisztában ezzel a minimális ismerettel sem, hogy nem Mária Magdolna Jézus anyja, hanem Mária. Így értelmetlen vele bármiről vitatkozni, ha még az alapok sincsenek meg neki, amiket még egy kisgyermek is tud.
2019. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

26.Azèrt, elèg beteges vagy.

Az,hogy Jèzus anyja József felesège Mária,azt mèg kisgyermek is tudja.

De mivel felkèszületlen vagy,ès nincs bibliai ismereted,így olyan egèrutat keresel,hogy ami nevetsègesè teszi az egèsz Gyik-et.

Ezzel meg is mutattad mire vagy kèpes,mert ilyet mèg egy pogány sem feltètelez.

Akkor mit jelent ez?Olyan sem vagy mint egy pogány.Ugyanis hadakozol az igazság elen,kicsinyesen.

Ahelyett a bibliábol vèdenèd magad aljas,hazug mocskondirozásba lendülsz,hogy az igaz tèmárol eltereld az olvasó figyelmèt,hogy ne ismerje meg az igazságot.

De az itèlet Istenè,elenne mar úgysem tudsz tenni.

Csak az ilyen hitetlenek a vallásukat vèdik,nem pedig Istent.

2019. júl. 2. 12:26
 28/29 anonim ***** válasza:

"Az,hogy Jèzus anyja József felesège Mária,azt mèg kisgyermek is tudja."

Húha...

"Jézus keresztje alatt ott állt anyja, anyjának nővére, Mária, aki Kleofás felesége volt és Mária Magdolna." (Jn 19,25)

Több Mária nevű nő is van az evangéliumban. Vagy szerinted János a diszgráfiának valami különös mutációjában szenvedett, hogy többször írja le Mária nevét? :))

Amúgy hajlok afelé, hogy csak egy troll kérdés áldozataivá váltunk. Tehát inkább "Nézd legott komédiának és mulattatni fog."

2019. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

28.Nevetsèges vagy.Minden kifogásod jól jön ahoz,hogy a kèrdèsre ne felej.

Ha a kèrdèsre nem felelsz,nem is tudom mit irogatsz külömböző hazug kitèrőket.

Nem az a baj,hogy te ilyen vagy,az a baj,hogy filozofikus politikus fogalmakkal vèded a hamis tanitást,ámitva azokat akik olvassak azt.

De Jèzus erre azt mondja ezekre"azoknak nagyobb abüneik".

2019. júl. 2. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!