Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi megmagyaráznátok...

Jehova tanúi megmagyaráznátok nekem a látottakat?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=kPHZ_cCFj7o


Ki a három ember a videó elején? Mi az a kapu? mik azok az ételek? Az egyiket miért utasítják vissza, a másikra miért bólintanak rá? Utána kik a kürtös meg kardos emberek? Mi az a torony és miért dől le a fele?


2019. júl. 4. 13:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

"Krisztus halála törli a múltat.".


ez igaz ezt nem értem valóban hogyan lenne képes törölni.

pláne az ószövetség GYILKOLÓGÉPÉNEK rettenetes tetteit semmissé tenni , hiszen az egész világunk MIATTA teljesen más lett és NEM POZITÍV IRÁNYBAN!

2019. júl. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
21%

Kedves Előttem válaszoló.


"Jehova sosem kérte meg a szolgáit arra, hogy gyilkosságot kövessenek el a nevében?"

Erre a felvetésre válaszoltam azt, hogy már nem érvényes, törölte a múltban történt események folytatását. Mivel a messiás eljött, megváltó halált halt.

Most már kegyelmi időszak van, nem azonnali az ítélet és a végrehajtás. Embereket pedig nem használ fel soha többé ilyen dolgokra. Ezt a jogot megtartja magának arra a napra, és hűséges angyalai, Jézus és a felkent társkirályai lesznek az ítéletvégrehajtók.


Sajnos rosszul fejeztem ki magam, ezért bocsánatot kérek.

2019. júl. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Jehova pedig nem gyilkosságot hajtott, vagy hajtatott végre, hanem ítéletet. ezzel kimutatták a hűségesek azt, hogy nem értenek egyet az elkövetővel, a bűnössel.
2019. júl. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

ne mentegesd, magyarázd meg a GYILKOLÓGÉP RETTENETES BŰNTETTEIT! AZ NEM MEGBOCSÁTHATÓ ÉS NEM ELTÖRÖLHETŐ BŰNTETTEK TÖMEGE!!, mert akkor Te is a sötét TEREMTŐ ELLENES erő oldalát vállalod fel!


JEGYEZD MEG ÖRÖKRE, hogy az Ószövetségben magát főnöknek kiadó az NEM A TEREMTŐ ISTEN! annak a csavargó mocsok gyilkosnak JÉZUS soha de soha sem bocsátana meg mert az a másik oldalt álló fekete tisztességtelen a TEREMTÉST ROMBOLÓ ERŐ, az Ószövetséget a kedves szerkesztői ÖSSZE-VISSZA BARMOLTÁK hogy vele átvágják az emberiséget és a HATALOM ÉRDEKÉBEN!


érthető ?????

2019. júl. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

"Jehova pedig nem gyilkosságot hajtott, vagy hajtatott végre, hanem ítéletet. ezzel kimutatták a hűségesek azt, hogy nem értenek egyet az elkövetővel, a bűnössel."


Szervusz eldöntendő kérdést tettem fel, amire igennel vagy nemmel kellett volna válaszolni, ez nem történt meg, hanem hosszú félremagyarázást kaptam.


Tagadod, hogy Jehova az ítél végrehajtásában, gyermekeket, nőket, és férfiakat mészároltatott le a híveivel, vagy önmaga veszejtetett el?

2019. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

"Tagadod, hogy Jehova az ítél végrehajtásában, gyermekeket, nőket, és férfiakat mészároltatott le a híveivel, vagy önmaga veszejtetett el?"


Szerintem jobban jársz, ha nem határozod meg másnak, hogyan válaszoljon, főleg egy ilyen provokatív kérdésre, melyre nyilvánosan nem lehet igennel vagy nemmel válaszolni!


Most ezzel válaszolni fogok a fenti válaszolónak is egyúttal. És bár nem igennel és nemmel fogok válaszolni, ígérem rövid és velős leszek a Biblia alapján!


Nem tagadom, de abban nem vagyok biztos, hogy te ezt a kérdést becsülettel és az őszinte TUDÁS vágyával tetted fel. Mert abban az esetben azt is megkérdezted volna, hogy MIÉRT!? Tudod még egy emberi bíró is kíváncsi az események okára, mert ez természetes és így lehet közelebb jutni a tényleges igazsághoz! Ezek szerint te erre nem vagy kíváncsi? Te megelégszer a felületes vádakkal, amit bármelyik csőcselék rámond az áldozatra, mielőtt neglincselik?


De röviden: igen, elismerem hogy ez Isten ítéletvegrehajtása volt, igen MINDENKIT érintett, férfit, asszonyt, gyereket és csecsemőt! De azt is elismerem, hogy a Biblia ugyanezt (nem emberi ítéletvégrehajtókkal) jövendöli meg a közeljövőre is, a végső Isten háborúja is mindenkit érinteni fog.


Tudod miért? Azért mert Isten a te kezedbe adta a kiskorú, döntés képtelen gyermeked jóléte és élete feletti jogot, amelyet nem fog kivenni a kezedből akkor sem, ha te rosszul döntesz. Minden szülő viseli a döntése következményét a saját családja irányába is akiért FELELŐSSÉGGEL TARTOZIK.

2019. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Javítás: melyre nyilvánvalóan nem lehet igennel vagy nemmel válaszolni.
2019. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
felejtsd el már a bibliát félremagyarázó jehova tömeggyilkost képviselő szekta idiótaságait! nem lehet emberi kedveskedő szép szavakkal eredményt elérni gyilkos társasággal szemben! még a youtube videó is úgy hat a dobpergos dallamos ritmusaval mint mikor az ovodás gyerekeket, kisdobosokat, úttörőket, hitler ifjakat, masiroztatják az IDIÓTA EMBERISÉGET ROMBOLÓ ESZME ÉRDEKÉBE HOGY TARTSON KI A HALÁLIG mert a gyilkológép mögötte áll.
2019. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
ÓVODÁS gyerekek a HOMOKOZÓBAN körbe körbe menetelnek a youtube zenére a watchtower örtorony szekta HOMOKVÁRA körül. ilyen értelmi színvonalú az egész szekta az IGAZI TULAJDONOSOK KIVÉTELÉVEL!
2019. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
A gyűlölet belőled fakad, te csak szeretnéd másikra kenni a saját szennyedet! Aki így ír, az gyűlöl. Az ilyen ember pedig nem lát tisztán.
2019. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!