Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi megmagyaráznátok...

Jehova tanúi megmagyaráznátok nekem a látottakat?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=kPHZ_cCFj7o


Ki a három ember a videó elején? Mi az a kapu? mik azok az ételek? Az egyiket miért utasítják vissza, a másikra miért bólintanak rá? Utána kik a kürtös meg kardos emberek? Mi az a torony és miért dől le a fele?


2019. júl. 4. 13:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

kedves előttem szóló, én a youtube videóról mondtam el a benyomásaimat.


NEKED az teljesen mindegy, hogy van bennem gyűlölet vagy nincs hogy ez igaz vagy nem, ezért erről TELJESEN FELESLEGES egy szót is leírni. te ezt 0% ban tudod befolyásolni ezért tök felesleges olyannal foglalkoznod az életben ami NEM TŐLED FÜGG, tehát pl. velem foglalkoznod. én nem kértem tőled semmi segítséget, és egy általános meglátásomat írtam le ami lehet igaz is és nem is. vannak akik ugyan így látják vannak akik máshogy. az meg engem NEM ÉRDEKEL HA egyetlen 1 db jehovát is sért az az ő problémája! tudod én EGYETLEN 1 JEHOVÁT SEM TISZTELEK MÉG A LEGKEVÉSBÉ SEM,sokszor még normál emberi szavakra sem méltatom őket,részemről ZÉRÓ A TISZTELET. a vezetők és vének közül sokat EMBERNEK SEM TEKINTEK és erre megvan a saját okom és az teljesen mindegy egy jehovának hogy mi az.


a tény az hogy az őrtorony vállalkozás a watchtower szekta /remélem felfogod hogy nem a szerencsétlen BEPALIZOTT, NEM 100% TISZTA HÜLYÉNEK VETT TELJESEN AGYMOSOTT EMBEREKRE ÉRTEM csak hogy tisztázzuk/ a Föld egyik LEGSZEMETETBB VÁLLALKOZÁSA aminek semmi de semmi köze sem a szeretethez, sem a Teremtőhöz. ENNYI.

2019. júl. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
40%

" Nem tudják a hiszékenységüket kihasználni "


Ez az évszázad poénja,esküszöm! Mégcsak titeket lehet igazán átvágni.

2019. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
28%

RachelWarner!


Mi ebben a poén?

Szerinted csak poén hogy a legtöbb magát kereszténynek tartó egyház és a legtöbb magát kereszténynek tartó hívük halomra mészárolták egymást és másokat, míg a Tanúkat nem tudták megvezetni és egymásnak uszítani? És hogy ez ma is folytatódik?


Csak poén lenne, hogy a Tanúk tényleg egységben és szeretetben vannak?


Elég sajátos poénjaid vannak!

2019. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
40%

Csak poén igen,mert marha kétszínűek vagytok. Nyilván nem az a poén,hogy ölték egymást,csak jól esik szándékosan félremagyarázni. Titeket az egész hitrendszeretekkel vezetnek meg. Példának okáért ezzel: " Csak poén lenne, hogy a Tanúk tényleg egységben és szeretetben vannak? "


Ha benyalod,hogy egységet meg szeretetet csak a tanúk képesek produkálni,akkor már egy naiv, jól átvert palimadár vagy.

2019. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
28%

Bibliai egységet és szeretetet csak ők. Én nem vagyok Tanú, de nagyon sokat ismerek közülük. Állítom hogy általánosságban egyáltalán nem kétszínűek. A fenti jellemzők ki is zárják ezt!


Egyébként egység és bizonyos szeretet az SS-tisztek között is volt, viszonylag sok kisebb csoport képes felmutatni. De ez nem bibliai és nem tartós!

2019. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Jól össze kaptatok itt a nyamvadt kérdésem alatt....
2019. júl. 7. 20:35
 27/30 anonim ***** válasza:

RachelWarner!

A 22-es válaszodban elég világos voltál. Erre én logikusan válaszoltam, hogy szerintem az egységből és szeretetből a Tanúk esetében mi következik, és hogy erre a legtöbb, magát kereszténynek vallókkal ellentétben BIZONYÍTÉK van, nem kevés.


Te erre magyarázkodni kezdtél és a Tanúk tanításaira hárítottad a mondataidat. De éppen abból következik az, amiben hisznek és amit a hitük alapján Cselekszenek! Mert azt te sem tagadhatod, hogy mindenki azt teszi, aszerint cselekszik amiben hisz.


Ha annyira megvezetik és becsapják a Tanúkat, mint ahogyan ezt te is (sokakkal együtt) állítod, akkor hogyan lehet, hogy a tanításaik és az ezekből fakadó tetteik alapján valóban krisztusi gyümölcsöket tudnak felmutatni, mint szervezet? Ahogy Jézus mondta, a "gyümölcseik alapján fogják az emberek megtudni, hogy az én tanítványaim vagytok".


És NINCS MÁS, akik összességében(!) megtermik ezen gyümölcsöket! Miért? Mert ugyanis sok összetevője van az igazságnak. Minden bibliai tanítás és azok a tettek, melyek jellemzik Isten igaz szolgáit az "utolsó napokban".

2019. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

" az ezekből fakadó tetteik

alapján valóban krisztusi gyümölcsöket

tudnak felmutatni, mint szervezet? Ahogy

Jézus mondta, a "gyümölcseik alapján fogják

az emberek megtudni, hogy az én

tanítványaim vagytok"".


hát ez a mondat itt a Földon csak 1 et jelent : a FELTÉTLEN ENGEDELMESSÉGET! mint a gyümölcs. ki az a buta aki erre büszke ??


mert a jehovisták TETT GYÜMÖLCSEI IGEN IGEN CSAK ROHADTAK!

mindig a KÁROKAT KELL NÉZNI és nem a szépet, jót mert jó van tömegével a TELJESEN ISTENRŐL SEM HALLOTT, teljesen hitetlen ember tömegeknél is. a jó dolgokkal nincs baj a jehova szektánál sem. de ami Rossz benne az KEGYETLENÜL RETTENETESEN KÁRTÉKONYAN ROSSZ! azokon pedig nincs mit megmagyarázni mert azokat CSAK A SZEKTA MEGSZÜNÉSÉVEL LEHET MEGSZÜNTETNI, és sajnos ez az igazi baj.

2019. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
28-as! Még nem mondtam, de most mondom: te nem vagy vitapartner!
2019. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

kedves 29 es. szerinted én vitázok Veled??

gondolod engem érdekel hogy te NEKEM miket irsz?! Tudod a fórumokat nem Te olvasod a sok sok évek alatt hála az internetnek. Rád 1s sem po csékolnék ha tudnám hogy csak te olvadod. Remélem most már tiszta neked hogy mi az értéked számomra.

2019. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!