Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért ítélnek el engem a...

Miért ítélnek el engem a lelkész ismerőseim és a gyülekezeti haverjaim is, amikor őszintén bevallom nekik, hogy vallásos férfiként is a nagy mellű nőkért rajongok?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok nős, bár a korom szerint már rég lehetnék, de még keresem az igazit. Vallásos férfi vagyok, de férfi is, egy férfi pedig azért van férfiből, mert megnézi a kiválasztandó lány lelke mellett a lány testét is. Én nem tagadom le senki előtt, hogy kamaszkorom óta imádója és rajongója vagyok nagy melleknek, ha a társaságomban telt keblű hölgy van, végig ott van a tekintetem a domborulatain. Feleségnek is egy helyes, tiszta szívű és szép nagy mellekkel megáldott hölgyet képzelek el magamnak. Amikor erről merészelek beszélni a köreimben, a férfitársaim megbotránkoznak.

A nők kissé megértőbbek. A múltkor egy idősebb nőnek meséltem erről a preferenciámról, ő azt mondta, semmi baj nincs vele, ez olyan férfias, ha egy férfi a nagy mellekért van odáig. Azt is mondta, hogy ha kitartóan keresem, biztos rátalálok az én kis "bögyös" oldalbordámra.



#nagy mell #telt keblek
2019. júl. 8. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Miért beszélsz csöcsökről a lelkészeknek? Ez megint valami fiktív kérdés?
2019. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert folyton kérdezgetnek, hogy milyen a nőideálom, mikor fogom már megtalálni, mikor nősülök már meg.
2019. júl. 8. 17:50
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Semmi baj, kedves kérdező. Minden férfi a nagy melleket szereti. Jogot van olyan társat keresni, akihez vonzódsz. :)
2019. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%

Nőként, úgy gondolom, hogy egy keresztény Férfi nem csinál belőle csoport témát sehol, legfőképp Isten házában. Nem az a baj, hogy milyen társat keresel, milyen az ideálod, hanem hogy beszélsz róla olyan módon ahogy az nem illő.

"végig ott van a tekintetem a domborulatain."

Jézus teljesen más tanácsot adott ez ügyben a tanítványainak. A test lámpása a szem. Ezt az érzékszervet az ellenség nagyon szereti használni, hogy eltérítsen egy báránkát a helyes útról.


Egyébként egy keresztény amiről rendszeresen beszél, az van a szívében. Ebből lehet következtetni, hogy testi ember, avagy szellemi.

2019. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Mert ez egy olyan dolog, amihez semmi közük.. Még ha meg is kérdezik, hogy milyen az ideálod, akkor sem illik így "kitárulkozni". Nőként pl. nekem kissé taszító a szőrös hát férfin, de nem mondom meg, ha rákérdeznek az ideálomra, mert ez már ez is kicsit intimebb információ, nemhogy a mellek...
2019. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Képmutatók, azért ítélnek el.
2019. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Mansour ***** válasza:
100%

"Minden férfi a nagy melleket szereti. Jogot van olyan társat keresni, akihez vonzódsz."

Az első mondat nagy tévedés, a második viszont teljesen igaz.


Kérdező, vallásos körökben azért elsősorban a lelki értékeket domborítsd ki, ne a melleket! Persze ha direkt a testi jellemzőkre kérdeznek rá, akkor nyugodtan kifejtheted az ezirányú elképzeléseidet. Ez azért nem olyan megbotránkoztató dolog, a mai világban főleg... Őszintén szólva, kissé álszentség-gyanús az ilyesmin való megbotránkozás.

2019. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 szp72 ***** válasza:
100%

A véleményed valóban őszinte, csak szerintem is egy kissé primitív. Kezdjük ott, hogy egyedül Istent imádjuk, tehát a női mell ilyen súlyú felértékelése bálványimádásnak minősül.


A női öltözködésnek és a szeméremnek egyébként az a szerepe, hogy segít a férfiaknak egy kicsit elvonatkoztatni attól, hogy az illető hölgy mennyire kívánatos testileg. Aki a testét takarja, az tulajdonképp azt vallja meg, hogy nem csak a test számít, nem csak a testével akar párt szerezni. Ha te állandóan és leplezetlenül a nők mellét bámulod, azzal tulajdonképp azt kommunikálod, hogy neked ez a legfontosabb.


Ha valóban tiszta szívű nőket keresel, akkor a "jók a melleid, s de szeretnélek megdugni" szintű őszinte beszélgetésekkel szerintem nem fogsz célt érni. A férfiassághoz az is hozzátartozik, ha valaki kellően ura önmagának, s nem csak a nyers ösztönei irányítják, vannak nők akik, ezt értékelik.

2019. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Semmi baj nincs veled :)

Mondjuk szerintem nem a méret, hanem az arány számít. De legyünk pozitívak: Több marad másoknak :P

2019. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Csak őszinte voltál. Nekem is volt, hogy kérdezgettek az életemről, miért úgy, meg hogyan gondolkodom valamiről, stb. aztán őszintén meg mondtam, és nem tetszett, meg milyen vagyok (valamikor ki sem mondták, de a reakciókból tudtam). Sok ember ilyen. Őszinteséget várnak, és meglepődnek, ha megkapják.
2019. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!