Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallástudomány szakra felső...

Vallástudomány szakra felső oktatásban milyen feltételek vannak az érettségi vizsgán kívül?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy felsőfokú érettségi kell irodalomból vagy történelemből illetve egy nyelvből közép vagy felsőfokú érettségi de ezen kívül?

2019. júl. 8. 21:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10-es értelek és ez nekem is megfordult a fejemben de megmondom őszintén szeretnék egy diplomát de engem a hétköznapi témák nem érdekelnek az életben így független attól,hogy a programozás közel áll a személyiségemhez még nem fogok vele éveken át foglalkozni mert lényegtelen. Tehát az amivel elvuleg el szeretnék helyezkedni a programozás amit nem hivatalosan tanulok itthon. Szeretnék művelődni és tovább tanulni és azt gondolom,hogy a szabad bölcsészeten kapnék egyfajta irányítást.Szükségem volna arra,hogy ugymond fogják a kezem és az iskola fogja az ember kezét ugy értve,hogy nem csont egyedül kell mindent hanem elvárások vannak és az alapoktól rendszerzve bevezetnek a témába.
2019. júl. 9. 17:22
 12/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, elkezdted végül a képzést?
2022. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!