Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van, aki hordja a matrózblúzát...

Van, aki hordja a matrózblúzát középiskola után is?

Figyelt kérdés

Leérettségiztem, és azon gondolkozom, hogy elhordanám a matrózblúzom egyszerű felsőként. Néha felvenném hétköznapra. Van aki még csinálja/csinálta ezt, vagy kompletten mindenki annyira utálta, hogy örültök, ha nem kell újra felvenni?


19/L



2019. jún. 22. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Én igen. Nálunk nem volt kötelező, de én külön vettem, és sokszor hordtam is, mert tetszett, bár lehet nekem azért, mert olyan japán lányos feelingje van.

A lényeg, hogy szerintem semmi ciki nincs benne, ha te nem utáltad/ untad meg, mint mások, nyugodtan hordhatod csak úgy, hétköznapokra is. :)

2019. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
72%
Nincs az az isten. A miénk egy műszálas, nem karcsúsított, kényelmetlen vacak volt. Meg egyébként se hordok fehér ruhát. Viszont minap voltam Pesten és láttam egy lányt nagyon cuki iskolai egyenruhában. Valami nemzetközi suli van arra aminek egyenruhája van, na az egyáltalán nem nézett ki rosszul és nem keltett gagyi hatást. Bár akkor sem való iskolán kívül más helyre szerintem.
2019. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Igen mivel hajón szolgálok így még örülök is neki..f/41
2019. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk csak sima fehér blúzunk volt, de olyan anyaggal és szabással, hogy inkább nem minősíteném. Mióta végeztem és nem kell, a szekrényem alján tölti mindennapjait. Kidobni nem volt szívem, de felvenni sem fogom az is biztos. Sok haszna már nincs, de végülis valamilyen formában emlék.
2019. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Ha neked bejön akkor hord nyugodtan.

Tény, hogy vannak olyanok amik borzalmas anyagból készültek és van akin nem áll jól, viszont van akin kifejezetten szépen néz ki.

2019. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Sikerült azóta felvenni valahová?
2019. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is megtartottam. Később jól jött az iskoláslány szerephez, csak egy sötétkék miniszoknyát kellett hozzá vennem. Páromnak nagyon bejött.

36N

2019. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!