Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha létezik Isten, akkor miért...

Ha létezik Isten, akkor miért szívat még mindig?

Figyelt kérdés

Nekem semmilyen pénzért megvehető dologra nincs szükségem az életben, mert nem okoznak boldogságot, ami kevés dolgom van, az is mind a praktikusság és ésszerűség határán belül lett vásárolva.

Hiába nevelkedtem keresztény közegben, csak hányingerem lett az egyháztól, minél többet voltam a közelében. A vallástól függetlenül viszont az értékrendet teljesen rendben találom és a mesék nélkül is úgy érzem, hogy eszerint élnék. Egyetlen vágyam van az életben, hogy találkozzak azzal a (vallási fanatizmus nélküli) illetővel, aki hasonló módon gondolkodik. A nem sok ismerkedést próbálkozásaimból rendre nem lett semmi, hol a másik felet nem érdekeltem (pedig tudtommal hasonlítunk az értékrendünkben), hol olyannal hozott össze a sors akinek sokkal nagyobb problémái is vannak az életében. Úgy érzem csak telik az idő, nem történik semmi, 25 éves vagyok már. Ha előre tudnám, hogy végig így fog elteni a hátralevő életem, akkor megoldanám valahogy hogy felajánlom az összes szervemet donorként, engem meg elaltathatnak, így legalább megmenteném pár ember életét akinek annyira fontos hogy éljen.


2019. júl. 23. 16:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Mit dolgozol? Azért vagy szomorú, mert nincs párod?
2019. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tanulok, mellette amikor van szabad napom, kórházban dolgozok amit szeretek. Igazán közeli barátom nincs, külföldre költözött, a többi inkább csak haver, sosem beszélgetünk mélyebb dolgokról, így nincs kivel megosztanom amit gondolom.
2019. júl. 23. 16:54
 3/20 A kérdező kommentje:
*megosztani a gondolataimat.
2019. júl. 23. 16:54
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
És szereted a munkád vagy azt, amit tanulsz? Vagy mire vágysz?
2019. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A munkának semmi köze ahhoz, amit tanulok, de nem fogok tudni úgy itthon elhelyezkedni majd a diplomámmal, hogy egy családot el lehessen tartani.
2019. júl. 23. 17:02
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Milyen diplomád lesz? Családot szeretnél? Fiú vagy?
2019. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy mi a diploma, férfi vagyok és igen, szeretnék családot ha nem tűnt volna fel a kérdésből.
2019. júl. 23. 17:09
 8/20 anonim válasza:

Hát nem tudom ki az előttem hozzászóló, de elég creepy.


Figyelj, előbb vagy utóbb Isten az utadba tereli azt az illetőt, akivel majd megértitek egymást, egymás társai lehettek. Ne siettess semmit, minden jön majd, amikor jönnie kell. :)

2019. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Lucifer,mi vagy te,az FBI?
2019. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem Luci csak beszélgetni akart és segíteni tanácsokkal. Nem látom olyan rossz dolognak ezt.
2019. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!