Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ateisták hogy magyarázzák,...

Az ateisták hogy magyarázzák, hogy a Nap lehetővé teszi számunkra az életet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy hogyan magyarázzák, hogy olyan hatalmas energiával rendelkezik, hogy ilyen messzire érezteti a hatását és pont jó helyen is vagyunk. Azért szerintem a körülmények ilyen összjátéka ha nem is bizonyítja, de alátámasztja a világ tervezettségét.
2019. aug. 5. 14:34
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
az utolsó előtti majdnem ugyanazt mondta, mit az utolsó. Az atom már messze nem a legkisebb egység. LAssan már az anyag is megkérdőjelződik mint fogalom. A mikro és a makrovilág szinkronba hozása jelenleg a matematika és a fizika legnagyobb kihívása. a mostani tudás mellett ez szinte lehetetlen. Sok idő fog még eltelni, hogy megértsük miért viselkedik másképp egy autó, mint egy neutrinó.
2019. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Én meg úgy érzem, hogy a Nap lesz a mi halálunk. Szénné égeti az embert így aug. közepén is, elképesztő.
2019. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
93%

#21

"Szerintem meg pont így létezhetünk, hogy az összes csillag ott van ahol lennie kell. Ha pl. nem lenne Jupiter vagy más bolygó, akkor nagyobb lenne az esélye, hogy minket talál el egy űrszikla. Pont most volt a napokban, hogy egy óriási méretű meteor a Jupiterbe csapódott.


Szerintem a nagy számok törvénye miatt már régen be kellett volna csapódnia valaminek, ami kipusztítja az embereket. Valami védhet minket ez ellen, gondolom sokan ezt is puszta szerencsének tudják be."


Az a probléma ezzel, hogy te statikusnak veszed a dolgokat, pedig semmi sem az. Pl: a hold föld távolság sem.. szóval igazából elég sokáig kell jónak lennie a dolgoknak ahhoz, hogy kialakulhasson az élet és fenn is maradjon illetve olyan szintre jusson mint itt.

Mi értelme úgy tervezni valamit, hogy az elején nem volt jó az életnek, majd később egy ideig jó,majd aztán valószínű megint nem lesz jó, mikor a nap majd elnyel.. vagy becsapódik egy meteorit, mert ugye a kis esély <> 0 ?

2019. aug. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!