Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Sátánista, médium -spirituális...

Sátánista, médium -spirituális és más ágak is- vagy Egyházi adottságok, "energia stb"?

Figyelt kérdés

Kérném szépen, hogy csak olyanok írjanak akik jártasak benn és nem szkeptikusak vagy unatkoznak. Köszönöm szépen előre is. Kritika és rossz indulatok nélkül kérem... :


Kedves sátánista követők és médiumok, miből gondoljátok képletesen írva, hogy az a hatalom, ami "nálatok" van nem lehet ugyanúgy vagy jobban meg egy komoly keresztény hívőnél vagy püspöknél? Vagy azt, amit szeretnének elérni ők, imával ne tudnák megkapni?


Mi olyan különleges egy kígyóban vagy kecskében -vagy bármely állatban? -Pontosan nem olvastam utána.

Ezek is teremtett lények és az ember alatt vannak. Értve ezalatt, hogy mi többek vagyunk, gondolkodunk, létrehozunk dolgokat az utóbbiak a természet törvénye alapján élnek, nincsen önálló tudatuk, nem tudnak számolni, rajzolni stb.

Fogtatok már élő vékony kígyót, pl. pici siklót, én már igen (nem kell félni tőle) és azért nem a legjobb érzés...tekeredik ide-oda.


Egyébként, ha kiállna a Teremtő egy teremtett lény ellen, akkor ki győzne?


Köszönöm szépen a rendes válaszolókat és szép napot mindenkinek.



2019. aug. 24. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Pici a valóságuk. A sátánisták nagyjának se nagyobb, csak.. másabb, kevésbé torz valamilyen szempontból.

Én eléggé jártas vagyok isten működésében, de van két ismerősöm, akik konkrétan bármit látnak, amit akarnak. Ilyenek biztos vannak vallásos embereknél is kisebb formában, csak nem tudják hogy és mint kéne vele dolgozni.

Ahogy az elme lát..., ott dölnek el a dolgok. A keresztények nagyja istenkáromló a puszta gondolkodásával. Egy ilyen "ima" nem úgy fog célba érni, ahogy azt gondolja, mert semmit se tud istenről és a mindenség rendszeréről. A sátánistáknak nincs külön erejük. Csak mert koncentrálnak humbukolás közben, arra bárki képes. A médiumok meg kigyakoroltam valamit, aminek az alapja nem hiedelem volt.

2019. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még egyyzer válaszolnék.


Egy egyházkövető spirituálisan nagyon fejlettlen. Míg az igaz sátánisták igazából a föld irányítóját követik, aki biszont egy bölcs fénylény.


Nincs semmi különlegesebb egy kecskében, mint más élőben.

Az embernek fura a kígyó, sikló. Sőt ez is csak általánosan, van akinek pont ez tetszene. De akárhogy is, univerzálisan nem fura a kígyó, sikló.


Általában a teremtő. De látod, sok ember a saját idegességét nem bírja legyőzni, szóval sokszor a teremtett nyer ideiglenesen.

2020. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!