Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet a természetfelett...

Hogyan lehet a természetfeletti energiákat érezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van néhány ismerősöm és barátom, akik megérzik ha valami rossz fog történni, vagy meg tudnak jósolni dolgokat. Nem értem hogyan lehetséges ez, én nem érzek semmilyen energiát a levegőben... ti tudjátok hogyan lehet elsajátítani ezt a képességet?

2018. febr. 21. 00:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Én tudom s csinálom is,de egy kétellyel teli ember,főleg ha nem is hisz,soha nem tapasztalhatja saját bőrén.Első hogy tanulj meg hinni benne,mert létezik.
2018. febr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

@08:14


Ez az összes vallás, csodatevő, kuruzsló meg minden hasonló szélhámos hazugsága. Ha nem hiszel benne, nem fogod tapasztalni. Hát persze. Igen, van az a szintű elmebaj, mikor valamit nagyon el akarsz hinni és már oda is képzeled hogy az ott van, mikor nincs ott semmi.

2018. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
hogyan lehet ilyen baromságokban hinni?
2018. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Tehát ha hiszek benne nekem is megy?
2018. febr. 21. 14:30
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
"Ez az összes vallás, csodatevő, kuruzsló meg minden hasonló szélhámos hazugsága." Ez nem hazugság. Nem fogod tapasztalni ha nem hiszel benne. Csajozni/pasizni sem mész el ha nem hiszel a sikeredben, vagyis nem reménykedsz.
2018. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Aliszter Krofli válasza:
35%
Parátom! A hatotik érszéked fok sekíteni ebbe. A hatptik érszék uralja asz öszes töppit, és ha asz emper fejleszti, sokkal natyop hasznárra válik, mint a materliális érszékszerfei. Intuícijó parátom! Asz kell neket!!
2018. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezt én magam is gyakorlom. Megtanulható, ha érdekel, írj nekem egy privátot.
2018. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

@14:36


Ne keverd már az önbizalmat a kamu humbugogban való vak hittel :D

2018. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy elég megoszlóak a vélemények a témával kapcsolatban, de valaki, aki tényleg gyakorlott a témában és hajlandó megosztani, hogy hogyan sajátította el ezt, az írja le :)
2018. febr. 21. 15:52
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Ezzel születsz vagy valahogy, valamilyen úton módon elsajátítod, de ezt nagyon nehéz.

Módját nem szándékozom leírni, találj rá magadtól, ha az utad részét képezik, akkor sikerül elsajátítanod, ha nem, azzal sincs semmi baj.


Azok, akik ennyire negatív véleménnyel vannak a témával kapcsolatban, elárulom, majd ti is lesztek azon a szinten, hogy képesek legyetek ezt elfogadni és megtapasztalni, de az még várat magára.

2018. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!