Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit szóltok ehhez, ateisták?

Mit szóltok ehhez, ateisták?

Figyelt kérdés
Ugye,azt mondjátok,hogy pár érzék vagyunk és ennyi.Amit látunk,hallunk,tapintunk,szagolunk,ízlelünk abból állunk.Eddig,oké,nem?De!Ha pár érzékszerv volnánk és az agyunk kreálná az érzékeinket,amiket felsoroltam,akkor nem lehet agyunk,mivel,akkor az csak egy illúzió,így kell valami ezeken kívül álló dolognak lennie.Gondolok,én itt a lélekre.
2019. szept. 19. 16:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"De!Ha pár érzékszerv volnánk és az agyunk kreálná az érzékeinket,amiket felsoroltam,akkor nem lehet agyunk,mivel,akkor az csak egy illúzió,így kell valami ezeken kívül álló dolognak lennie.Gondolok,én itt a lélekre."


Az agyadon kívül a világ a létezik.

Hogy te milyennek érzékeled azt tényleg rajtad múlik.

De a világot nem te teremted! Te benne élsz.

2019. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, jajj, mostmár minden megvilágosodott. Ennek a kristálytiszta gondolatmenetnek köszönhetően már elismerem, hogy van lélek, Isten, angyal meg minden és eddigi 22 évemet dobom a kukába. Mától csak Istennek élek és őt szolgálom. Hallelujah...
2019. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
tul komplikalt kerdes szerintem te sem erted mit akarsz kerdezni, kicsit ertelmetlen
2019. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Anahystor ***** válasza:
100%

Nos, úgy tűnik a Kérdező elhagyta a hajót!


Kár, jó lenne, ha egy-egy kérdést a kiírója egy rövid konklúzióval zárna le, összefoglalva azt, hogy kapott-e választ a kérdésére, és az megfelelt-e neki, vagy továbbra is vannak kétségei.

2019. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő a kérdését sem érti, nem hogy a válaszokat.
2019. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!