Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kereszteény emberek! Hogy...

Kereszteény emberek! Hogy cáfolnátok meg ezt a videót?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=EvvA_4RrzJQ ebben a videóban szinte mindent megcáfolnak a vallásokról és a kerszténységről. Ezek után van olyan keresztény ember akik fel tud mutatni valami értelmes magyarázatot Isten létezésére?

2019. dec. 30. 16:16
1 2
 11/16 Mojjo ***** válasza:

Én a magam részéről, ha valaki valami értelmesebbre vágyik, a Friendly Atheist csatornát javasolnám:

[link]


Ha kicsit erőteljesebb fricskázósra, de nem tartalmatlanra és üresre, mint a linkelt videó, akkor a Darkmatter2525-ot:

[link]


Illetve ha csak jó eszmefuttatásokat akar valaki hallgatni, esetleg vitákból tanulni, akkor Matt Dillehunti videóit érdemes nézni. Akár a The Atheist Experience random részeit:

[link]

2019. dec. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#12 köszi
2019. dec. 31. 07:56
 13/16 A kérdező kommentje:
#10 válaszoló veled értek egyet!
2019. dec. 31. 08:02
 14/16 imakommandós ***** válasza:

Ez is érdekes

[link]

2019. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Wesler ***** válasza:
55%
Én is a 10. válaszolóval tudnék egyetérteni. A videókészítője eleve úgy áll az egészhez, hogy ő az okos te pedig a hülye. Magát a videót nem ismerem csupán az egyént, aki készítette azt. (vitám is volt már vele [nem, nem én vagyok Nagy Gergely]) Igazából vitám volt már olyan ateistákkal is, akik beszélgettek és jó modorral mondták el az ő álláspontjaikat. Velük sem értettem egyet, de békésen váltunk el, és a mai napig tartjuk a kapcsolatot, mint jó barátok. Nem kell ahhoz hülyének lenni, hogy az ember vitapartnerre találjon, nem kívánom cáfolni a "kedves" ateistát mert úgy is csak hülye lennék, vagy mint egy régebbi kérdésnél még én voltam leszólva egy barátja által, hogy mért nem állok ki vele újra vitázni és keressem meg ÉN, őt ezzel kapcsolatban, holott már régen nem óhajtok foglalkozni az ipsével. :)
2020. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Kereszteény emberek! Hogy cáfolnátok meg ezt a videót?"

Megint előkerül a videó:) Már rommá van cáfolva

2020. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!