Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova tanúi, milyen ellenveté...

Jehova tanúi, milyen ellenvetésekkel cáfolnátok meg, hogy agy mosottak vagytok, a szervezetetek által programozott robotok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 Ozmium42 ***** válasza:
92%
Bemásolnak egy ezzel foglalkozó Őrtotony cikket.
2014. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:
Igen:D Csak ezzel sajnos pont maguk alatt vágják a fát.De persze ez sem igaz,az őrtorony megmondja:D
2014. szept. 15. 20:47
 3/68 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem egy Jehova Tanúja érvelése kb így néz ki:


[link]

2014. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:
Jó a kép,tetszik:-) Nem is kell ide tanúk válasza:-) De persze azért nem válaszol egyik sem,mert ők tudják,hogy én is csak egy gúnyolódó vagyok,hiszen megmondta az őrtorony,hogy az egyetlen igaz vallásúakat sokan fogják kritizálni.Azért nem semmi,hogy mi mindent megtervezett a vezetőségük,mesterségesen létrehozott ellenségkép is van,ha valaki rá akarna világítani,hogy miként vezetik őket az orruknál fogva,rögtön meg van magyarázva,hogy arra miért nem szabad hallgatni semmiképp...Zseniális!
2014. szept. 16. 05:15
 5/68 anonim ***** válasza:
67%

Mert elhitték azt, hogy az őrtorony az egyetlen. Mert hamarabb tanulták meg az őrtorony kifordított magyarázatait, mint Isten vezetését kérték volna. És mert nincsenek megtérve.

Ők egy szervezethez csatlakoztak, ami jellemző az emberre, nem pedig Jézushoz.

2014. szept. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 Mulder614 ***** válasza:
58%

na akkor mondjon valaki más vallást amiben szerinte nem a vezetők mossák az agyat, és nem papagájokként ismételik azt amit tanultak.

ebben minden vallás egyforma! mind agymosás akkor miért épp ezzel foglalkozni?

2014. szept. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
78%
A világ agymosott, nem csak a vallás.
2014. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 János114 ***** válasza:
0%

De gonosz vagy kerdezo! :)

Mit artottak azok neked, ( talan egy hazalas alkalmaval az egyik elcsabitotta az asszonyt vagy mi ?? hehehe

bukta

2014. szept. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:

ma 09:55


Ebben teljesen igazad van,akkor akár bővíthetjük is a kérdést,tehát mondjuk minden keresztény gyülekezetbe tartozóra is vonatkozzon.


János 114,te tanú vagy?

Amúgy nem,nem nyúlták le az asszonyt,nem is ártottak nekem,csak kíváncsi vagyok.Azt,hogy agy mosott programozott robotok,ezt rosszindulat nélkül írom,mert a valóság nem lesz szebb attól,hogy nem mondom ki.

2014. szept. 16. 15:16
 10/68 János114 ***** válasza:
89%

Nem vagyok tanu,

es bocs ha serto voltam csak humorizaltam, mert némi duhot ereztem a kerdesben.

Szoval en sem tudok azonosulni az ideologiajukkal sot nehany tetelrol epp az ellenkezojet tartom logikusnak, de hat az Isten tudja a legjobban :)

Es ha egy ketto agymosott akkir mi van minden hitben talasz bigottakat,

de attol meg a kozeltben normalis emberek mint te v en.

Sokat utaztam szinte mindenfele vallasu embert ismerek, es rajottem h nem a vallas butitja a nepet valaki egyszeruen az es kesz :)

Tulzas h agymosott robotok, ne alltalanosits, meg ez olyan felsobbrendu duma,

Inkabb csak a vilag megismeresenek ezt a modjat valasztottak, ..,, nem tul keplekeny egynemelyik de hat ez van senki se tokeletes

2014. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!