Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért nem szeretik és fogadják...

Miért nem szeretik és fogadják el teljesen a katolikusok a melegeket, amikor Isten akarata volt hogy melegnek szülessen?

Figyelt kérdés
Mára már bizonyított hogy egy meleg nem tehet arról hogy melegnek született, tehát ezt isten akarta hogy meleg legyen, ezért miért nem lehet őket így teljes mértékben elfogadni?
2020. jan. 26. 12:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
31%
Mert olvassák a Bibliát.
2020. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%
Attól függ, hogy elfogadás alatt mire gondolsz. Az pedig nem igaz, hogy ne szeretnék őket, ez inkább a szektára jellemző, akik meg akarják "gyógyítani" őket. Vagy ha nem sikerül, akkor legfeljebb öngyilkosságba hajszolják őket.
2020. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
19%
A melegeknek nincs értelme keresniük az egyház elfogadását. Nincs rá szükségük.
2020. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
Tárt kaput döngetsz, nem utálják őket. Mindössze az az elvárás, hogy ne szexeljenek egymással. Mert akkor viszont irány a kénköves pokol.
2020. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%
A katolikus papok igenis szeretik a kisfiúkat, legalább is azt hallottam, de ezek szerint téged más pedofil rontott meg.
2020. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
25%

#5

Én azt hallottam, hogy te szereted a kisfiúkat, de hall sok mindent az ember.

2020. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%
Rólam ugyan nem hallhattál semmi ilyesmit, elítélt katolikus papokról viszont gyakran esik szó a médiában.
2020. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
45%
Évtizedekig hallgattuk, hogy a melegségnek genetikai okai vannak. Aztán nem találtak egyetlen gyanús gént sem, úgyhogy meglehetősen szkeptikus vagyok az ügyben. Így nem lehet azt bizonyítottnak venni, hogy genetikai okokból születnek melegek. Vagy hogy ők melegnek születnek, és nem az életükben történnek olyan események, amelyek abba az irányba viszik.
2020. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
8. Olvass utána akkor, Dean Hamer és az Xq28 as génről.
2020. jan. 26. 17:55
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Biblia csak azt mondja, hogy ne hálj úgy férfival, mint nővel. Tehát ne aludj vele. Minden mást szabad. Ezért szeretik a papok a kisfiúkat, mert azok nem férfiak.
2020. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!