Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Egyes ateisták miért próbálják...

Egyes ateisták miért próbálják az Isten, túlvilág hívőket áttéríteni ateistára?

Figyelt kérdés
Gyakran látom itt az oldalon. Sőt, olyan kommentet is olvastam aki 100% tudásra mondja, hogy nincs semmi sem odaát. Csak lebomlunk, majd megsemmisülünk.. Mit gondoltok ezekről?

2020. máj. 27. 19:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 Tevenyereggyarto ***** válasza:
92%

Csak még erre: “Azt az egyetemet az élet egyetemét amit én kijártam”


Jaaa, te az a fajta ember vagy aki facebookon végzettségnek bejelöli ,hogy “az élet iskolája” mert azt szégyenli ,hogy “8 általános kegyelem kettessel” ?

2020. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
12%

"Olvasd már vissza magad."


Nem kell mert tudom mit írtam😂


"Szerinted a stílusod tükrözi egy normális keresztény ember álláspontját?"


Nem vagy olyan helyzetben hogy tudd mi a normális keresztény fogalma. Felületes és buta az vádolasod nagyon


"Olyan mértékű kognitív disszonancia van benned, hogy az valami elképesztő."


Csípi a szemed a valóság mi?


"Ezért próbálsz meg mindent lereagálni,"


Itt aki próbálkozik az te vagy én le is reagálom nem hagyok utánnad semmit se nem tolerálom ha hazudsz.


"az persze már kicsit sem érdekel, hogy amit mondasz, az komolytalan."


Az evoluciós halott ustened komolytalan


"És még te beszélsz a szeretetről nekem?"


Ahaaa.


"Szánalmas vagy."


Miért fáj ez neked?



"Nem is vesztegetek rád több időt,"


Senki sem kért rá sem arra higy megtérits


"és remélem más sem fog neked reagálni."


Te azon reménykedj hogy a holnapi napot megérd,


"Az ilyen trollokat, mint amilyen te vagy, nem kell etetni."


Te gyerek! Én etettelek ki is fogtalak és oartra vetettelek.

2020. máj. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
12%

"Jaaa, te az a fajta ember vagy aki facebookon végzettségnek bejelöli ,hogy “az élet iskolája” mert azt szégyenli ,hogy “8 általános kegyelem kettessel” ?"



Kb ez olyan tény mint az evoluciód tényekkel magyarázod a tényeket. A valóság egész más. Finoman fogalmazva halvány lila gőzöd sincs semmiröl.

2020. máj. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
0%
Mert unatkoznak. Most jut eszembe; láttam pár hónapja egy filmet, nem volt egy olyan nagy durranás (elgondolkodtatás gondolom a célja), 'Dogma' a címe; az elején az van, hogy a csávó győzködi az apácát, hogy hagyja már ezt a szüzességi fogadalmat, mi van, ha nem is létezik Isten; és akkor meggyőzte végül az apácát; és akkor a társa meg mondta neki; hogy "Ne már, nem hiszem el, most komolyan ezt csinálod? Ott álltál, szemtől szembe találkoztál Istennel..." :D És akkor hogy tehát ennek ellenére győzködte -és győzte meg az apácát. :D :D
2020. máj. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
83%
Olyan ateistakent akit a mélykereszteny apja 8 even keresztül egy lepukkan, agybeteg, szektaszerű katolikus iskolába járhatott, úgy vélem hogy a pár netes kommentet csak kibirtok pláne úgy, hogy ti is kommentelgettek még rosszabbak is.
2020. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 Anahystor ***** válasza:
87%

Az "élet egyeteme" ...


azért lenne még mit tanulni:


"Felületes és buta az vádolasod nagyon ..."


Általános iskolában tanítják mássalhangzóval kezdődő szava előtt "a" és nem "az" használandó


"Itt aki próbálkozik az te vagy én le is reagálom nem hagyok utánnad semmit se nem tolerálom ha hazudsz."


"utánnad..." hmmm, talán "utánad"



"Az evoluciós halott ustened komolytalan"


"ustened.." ??? mi lenne ha elküldés előtt legalább az elgépeléseket kijavítanád?

Nagyon nehéz munka??? Tudod, magadról állítasz ki bizonyítványt minden leírt szóval.


"

"Szánalmas vagy."

Miért fáj ez neked?

"


Szerintem nem fáj neki. Egyszerűen csak sajnál a mérhetetlen ostobaságod miatt!



"Te gyerek! Én etettelek ki is fogtalak és oartra vetettelek."


Hmmm, lehet ennél még lejjebb süllyedni?

Eddig még sikerült általános iskola alsó osztályos szinten maradnod, de ez már ovis szint, annak is az eleje.


Még egy kis lépés és a hozzászólásod ennyi lesz ga-ga-gü-gü....

2020. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
91%

#Anahystor


Érdekes elemzés volt. :D

2020. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
0%

"Még egy kis lépés és a hozzászólásod ennyi lesz ga-ga-gü-gü...."


Annyira nem volt érdekes elemzés mert nem lett ga ga gü gü,,,

Még ebben is tévedtél😂

2020. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 Anahystor ***** válasza:
100%
Még szerencse, hogy a véleményed semmit sem számít!
2020. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
A hívők számára a hit egyben jelent világnézetet, erkölcsöt, halálhoz való viszonyt, stb. Az ateisták számára ezek a fogalmak nincsenek feltétlen összefüggésben. Természettudományos kérdésekben a kétféle világnézet óhatatlanul összeütközésbe kerülhet. Az ateisták ilyenkor a józan észre, és az a mélyebb ismeretek szükségességére hivatkozva szeretik kioktatni a hívőket. Ilyenkor a hívők általában kitérő választ adnak, vagy igyekeznek filozófiai irányba terelni a vitát. Ateista gőg vs vallásos gőg.
2020. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!