Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi lenne a keresztény vallássa...

Mi lenne a keresztény vallással ha kiderülne valahogyan, hogy van túlvilág ami sokkal jobb és szebb? Tehát pokol nincs. Ilyen asztrálsík létezik azután.

Figyelt kérdés
Mert azt írják és mondják, hogy örök alvás van a feltámadásig. Az fog feltámadni aki megérdemli.

2020. júl. 9. 13:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%

* Az fog feltámadni aki megérdemli.


Aki ezt mondja neked, az hazudik, és lila gőze nincs a valóságról.

2020. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Már mindenki hazudik... Mindenki felfog támadni és örökre megy a pokolra? Ez azért igazságtalan! És mi van azzal, hogy a holtak nem tudnak semmit sem, és nem éreznek semmit sem? Ahogy Lázárnál is volt.
2020. júl. 9. 13:36
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Először elragadtatás lesz-az élők között.Ezt hívják aratásnak, és ezt végzik el az angyalok az élők között, a búza a pelyvától szét lesz választva, aztán vannak olyan halottak, akik egyenesen felkerülnek: lásd Dereck Prince-t, lásd Illést és sorolhatnám, akik egész életükben Istent szolgálták. Aztán vannak akik egyenesen lemennek lásd Sztálin, Hitler, és mind azok akik népírtást követtek el. A többiek utánuk jönnek. Aztán lesz az elszámoltatás a földi életedről, majd ki ide, ki oda megy.
2020. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Értem. És hol van a kérdésemre a válasz? A fő kérdésre.
2020. júl. 9. 13:46
 5/32 anonim ***** válasza:
24%

4 Akkor lássuk:


Mi lenne a keresztény vallással ha kiderülne valahogyan, hogy van túlvilág ami sokkal jobb és szebb?


Van túlvilág, ezen belül is Menny és pokol.


Tehát pokol nincs.


Van.


Ilyen asztrálsík létezik azután.


Ez ostobaság. Romolhatatlan testet kap az ember akik a mennyben mennek. Akik meg a pokolba-örök szenvedő testet. Nyilván az is más lesz, mint amit az ember el tud képzelni..Millió helyen megtalálhatod az Igében.

2020. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
41%
5+ Mindenkinek ítélet előtt helyre lesz állítva a teste, még azoknak is akik magzati korban haltak meg és nem születtek meg élve.
2020. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
64%

Szerezd meg ezt a könyvet-és kezdj el gondolkodni, ha eddig nem tetted meg, hogy ne irkálj ostobaságokat:


[link]

2020. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
De HA KIDERÜLNE, hogy nem úgy van ahogy állítod. Tehát pokol és szenvedő állapot egyáltalán nem létezik. Asztrál pedig létezhett. Ha meghal valaki, akárki és akárhogy, legyen Hitler, vagy pedig egy öngyilkos gyerek aki már nem bírja az életet, akkor kb 40 napig itt maradhat a világban szellemként. Vagy pedig bármikor elmehet a következő dimenzióba. Ezt gondolom.
2020. júl. 9. 13:55
 9/32 A kérdező kommentje:
Ez csak egy könyv. Mint ahogy az Otthonunk, vagy társai. Senki sem tudja mi van odaát.
2020. júl. 9. 13:56
 10/32 anonim ***** válasza:
64%

8 Az Igazság szelleme, bennem lakozik és mindazokban napjainkban, akik kegyelmet kaptak, és megváltattak Jézus drága vére által.


Jn 15,26

Mikor pedig eljő majd a Vígasztaló, a kit én küldök néktek az Atyától, az igazságnak Lelke, a ki az Atyától származik, az tesz majd én rólam bizonyságot.



26.

Mikor pedig eljő majd a Vígasztaló, a kit én küldök néktek az Atyától, az igazságnak Lelke, a ki az Atyától származik, az tesz majd én rólam bizonyságot.

27.

De ti is bizonyságot tesztek; mert kezdettől fogva én velem vagytok.



A Vigasztaló már bizonyságot tett-és nekem ennyi elég.

2020. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!