Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Aki belép a Jehova Tanui...

Aki belép a Jehova Tanui szervezetbe miért nem informálodik elötte,hogy milyen a multja,a tanrendszere,stb, a szervezetnek,miért ugranak bele vakon,tudatlanul?

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 18:58
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Ők a vezetőjüket imádják mint a mormonok ők russelt az alapitót,az őrtoronyba is benne van:


Őrtorony 1916. December 1. szám 377. oldal angolban:

"Charles Taze Russell, téged az Úr koronázott királlyá, és neved ismert lesz az emberek előtt örök korokon át, ellenségeid pedig el fognak jönni, hogy lábaidnál imádjanak téged."

2020. szept. 29. 21:18
 12/25 anonim ***** válasza:
24%

Te nagyon beteg vagy. Én nem imádom a "vezetőket". Linkeld már be légyszives ezt hagy lássam Én is, és azok is akikkel ezt elakarod hitetni. Egyébként pedig Jézus a kinevezett király, és nem Russel.


És mond csak milyen múltjuk van a régi hűségeseknek?

2020. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
ott van a forrás te ne hazudtólj már meg szemtől szembe,keress rá.
2020. szept. 29. 21:37
 14/25 A kérdező kommentje:

"És mond csak milyen múltjuk van a régi hűségeseknek?"



És az ujaknak? Ennek a szektának a gyökere beteg és a tanitás ami a régiektől ered,egy eretnekség.

2020. szept. 29. 21:38
 15/25 A kérdező kommentje:
egyébként itt te vagy a beteg tipikus jehovista!
2020. szept. 29. 21:39
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, ezt a Forrás anyagot egy olyan oldalról másoltad be, ami a Tanukat gyűlőlők oldala. Én az eredeti anyag linkjét kérem, akár angolban is.

Ezen az oldalon is valaki valamit beirt, és mások meg akik amugy hajlamosak a gyülölködésre utána járás nélkül bekapják a horgot.


Ugyan az, mint a Média tesz. valamit bemutatnak a tévében, és sokan meg elhiszik, közben a fele sem igaz.

2020. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%

"Én az eredeti anyag linkjét kérem, akár angolban is."

Én egy másik kérdés kapcsán linkeltem már nektek eredeti anyagot, valahogy az se volt jó. Amúgy a *kritikus* (nem gyűlölő) oldalak is ezekből idéznek, csak ők ezeket már kigyűjtötték. Sokszor olyan irományokból is, amiknek nincs netes elérhető változata.

2020. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
16-os valaki gyülöl benneteket? ne tulozz már!
2020. szept. 29. 22:25
 19/25 A kérdező kommentje:

"Ugyan az, mint a Média tesz. valamit bemutatnak a tévében, és sokan meg elhiszik, közben a fele sem igaz."


ez azért a szervezetnél is igaz,nem?

2020. szept. 29. 22:26
 20/25 anonim ***** válasza:
24%

"linkeltem már nektek eredeti anyagot, "

Én nem láttam. Most is megteheted. Vagy mitől tartassz?

Hagyjuk már...

2020. szept. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!