Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha voltal már hit gyüliben...

Ha voltal már hit gyüliben miért léptél ki onann?

Figyelt kérdés
Én is voltam ki leptem mert tele beszéltek mindennel szüleim ellen hangoltak! Azóta itthon imadkozom !
2020. okt. 1. 21:05
 1/2 Thunderfairy ***** válasza:
Én azért léptem ki mert a vezetőség lebukott hogy csak a pénzre mennek. Utána egy pár hónapon át nem is volt gyüli a városban. Azóta a tudomány oldalára álltam, vagyis hogy tudományosan nem bizonyítható Isten létezése. Apámnak volt igaza mindig aki azt mondta hogy az emberi természet olyan hogy hinnie kell valamiben. Azóta az evolució és túlélés törvényeiben hiszek.
2020. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 Akkor kiöntötted a gyereket is a fürdővízzel. Isten létezését az nem cáfolja, hogy vannak olyanok, akik álszentek és csak látszólag imádják Őt.

Sőt:

"2 Tim. 3.1-2

"Azt pedig tudd meg, hogy az utolsó napokban nehéz idők állanak be.

Mert lesznek az emberek magukat szeretők, pénzsóvárgók, kérkedők, kevélyek, káromkodók, * szüleik iránt engedetlenek, háládatlanok, tisztátalanok,

....

2 Tim. 3.5

Kiknél megvan a kegyességnek látszata, * de megtagadják annak erejét. És ezeket kerüld."


Pénzsóvárgók és álszentek. Meg lett jövendölve, hogy ilyenek lesznek az emberek.

2020. okt. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!