Hit gyülekezet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jártam ilyen házi csoportba hit gyülis csoport, ugye én látás sérült vagyok súlyosan, egyik szemem vak, a Pásztor rám tette a kezet azt mondta minek járok szemeszetre Meg ugye magas vérnyomásom van, cukor beteg vagyok. Minek szedem a gyógyszereket , ők egy kéz csettintesre meg gyógyítanak! Rám tette a kezet úgy ordított vérnyomás szelleme, vakság szelleme menj ki belőle ordított kiabalt , na én többet nem mentem oda kb 2 hónapig jártam! Meg ugye mondtam a családom római katolikus ,! Mondta ne fogalkozzak a csaladommal ha nem akarnak meg térni mert a sátán majd ő belőlük támad! Hát én egy olyan ellen aki szeret és felnevelt még a vallás miatt se fordulok Isten EZt nem keri én úgy gondolom! Meg egyszer próbára tettem a pásztort mondom kedves lelkész testverem tudnál adni nekem ezer forintot kenyere és ő magyarázkodott hogy juj ez nem így van! Ilyenek

Ezek mind pénz lehuzok meg agymosok meg bolonditjak a másik embert !!


2020. okt. 2. 17:48
1 2
 1/15 MBbpg ***** válasza:
63%
Csodás sztori. Van cukorbeteg HitGyülis osztálytársam, semmi ilyesmit nem mondtak neki.
2020. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

#1

Vagy csak simán régi történet. Azért voltak dolgok, még ha te nem is tudsz róla. Szivárogtak bőven ki kép és hangfelvételek. Voltak mesés, de sajnos annál valósabb imakommandók, ahol nem imádkoztak valakiért, hanem átkozni próbáltak másokat, meg ehhez hasonlók.

2020. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 MBbpg ***** válasza:
63%
Lehet, hogy régebben valóban voltak ilyenek. Azóta viszont történt rengeteg változás, és nem azt mondom, hogy a HGy tökéletes, mert nem az, de ami vádakat hoznak azoknak a legtöbbje elavult, nem aktuális (kivéve persze a mostani ügyet, ami még nem zárult le)
2020. okt. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

#3

Azért az is hatalmas horderejű ügy, s nem is vagyok benne biztos, hogy a jelenlegi politikai helyzetben korrekt eredménnyel zárul. Továbbá van olyan része is, amit pl az állam nem is tud vizsgálni, mert egyszerűen nem hatásköre. Ez utóbbiakat csak felekezeten belül lehetne, azonban ez a felekezet egy személyre épül, akinek tejhatalma van benne, így elég érdekes lenne, ha bármi terhelő rá bizonyosodna Németh Sándorra.

2020. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasom, nem tagdnak hanem azt mondják ezek régi elavult dolgok. Mit lehet erre mondani??? Ilyen alapokra épült a N.S. általi hitgyülekezete. Gratulálok! Mikor fogja azt mondani, beismerni és megvallani N.S. a világ előtt, hogy tévedtem, beismerem rossz és bölcstelen téves alapokra fektettem, építettem, amikor engedtem az Amerikai karizmatikus irányzatnak és mozgalomnak??? És engedtem, hogy félrevezessenek a nagy Amerikai karizmatikus tanítók csak azért, mert valami idegen szelleműség ereje elhitette velem, hogy a hanyatt esés, remegés, rángatózás, abbahagyhatatlan nevetőgörcs, önkívületi állapot, és még sok egyéb bölcstelen megtapasztalás a Szent Szellem ereje, és, hogy a bővelkedő élet, vagyonosodás, vagyon szerzés tanítása Istentől ered???

Ezeket megvallotta már N.S. a világ előtt??? Ha nem és amennyiben nem, akkor az alapok ugyanazok!!!!! A H.Gy. így nem változott semmit!!! Hogyan változott volna, ha még a politikában is szerepet játszik???? Vajon megszüntették e már a kiátkozó imakört, amit és amiről csak a benfentesek tudnak???

2021. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez a pasztor nem hitgyulis volt en is lattam youtubon videot nem tudom miféle idióta volt ordított toporzékolva h démon menj ki kerdeztem is testvéreket ki volt ez a csavo senki nem ismerte o pasztornak adta ki magat egy roma gyülekezet ben tortent ez vki felvetette a röhögés kerülhetett de vmi szélhámos ak velem aki fejébe vette hogy karriert csinal sztem nincs végzettsége de biztos sok istentiszteletet nezett lattam próbálja utánozni a lelkészeket de nagyon durván adja elo a hívek meg meg bólogatnak h erzem kiment belolem reszketnek de en huledeztem h hogy tud oda jutni ilyen ember mondom kerdeztem testvéreket ki ez senki nem ismerte tuti nem tőlünk volt de lattam próbál utanozni
2021. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"de lattam próbál utanozni"

Ilyesmire gondolsz? https://www.youtube.com/watch?v=dVlvtKHw1qc

2021. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem nem erre ha megtalalom elkuldom
2021. márc. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Íme 7-es: [link]
2021. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gyönyörű, már jobb lett a napom, olyan jót nevettem ezen a videón is :D
2021. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!