Hit gyülekezet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jártam ilyen házi csoportba hit gyülis csoport, ugye én látás sérült vagyok súlyosan, egyik szemem vak, a Pásztor rám tette a kezet azt mondta minek járok szemeszetre Meg ugye magas vérnyomásom van, cukor beteg vagyok. Minek szedem a gyógyszereket , ők egy kéz csettintesre meg gyógyítanak! Rám tette a kezet úgy ordított vérnyomás szelleme, vakság szelleme menj ki belőle ordított kiabalt , na én többet nem mentem oda kb 2 hónapig jártam! Meg ugye mondtam a családom római katolikus ,! Mondta ne fogalkozzak a csaladommal ha nem akarnak meg térni mert a sátán majd ő belőlük támad! Hát én egy olyan ellen aki szeret és felnevelt még a vallás miatt se fordulok Isten EZt nem keri én úgy gondolom! Meg egyszer próbára tettem a pásztort mondom kedves lelkész testverem tudnál adni nekem ezer forintot kenyere és ő magyarázkodott hogy juj ez nem így van! Ilyenek

Ezek mind pénz lehuzok meg agymosok meg bolonditjak a másik embert !!


2020. okt. 2. 17:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Amit te kuldtel remélem azt nem említés te se egy lapon ezzel bar említheted te dolgod
2021. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11

Nem értem mire gondolsz, mind a kettőben szegény, buta embereket tesznek bolonddá, ráadásul a Szentlelket gúnyolják ezzel a magatartással.

2021. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Szent léleket gúnyolják?? Hat en hiszem hogy egy olyan IT-n ahol a szent lelek valoban megnyilvánul annak ahogy az ige is irja jelei akar teszmészettfölötti jelei is vannak amit nem lehet kategorizálni egy biztos hogy nem termeszetes állapot ha megnezek bmilyen mas felekezetet es azok IT- eit en semmi szokványosat nem latok ők ezt azzal magyarázzák hogy a szent lelek munkája ill jelenléte észrevehetetlen v láthatatlan stb szamomra pedig ez annak a jele hogy nincs jelen mert ha ott lenne akkor annak lennenek jelei megnyilvánulásai
2021. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

"Hat en hiszem hogy egy olyan IT-n"

Mi az az IT? Mert általában az Information Technology szavakat rövidítik vele az egész világon, a hitgyülis terminológiát pedig szerencsére nem ismerem.


"ahol a szent lelek valoban megnyilvánul annak ahogy az ige is irja"

Hol írja a Szentírás, hogy földön kell vonagolva óbégatni és visítozni, miközben a Szentlélek kiárad? Mert én ilyet egy helyen olvastam a Bibliába, de ott egy ördögtől megszállott emberről volt szó.


"mert ha ott lenne akkor annak lennenek jelei megnyilvánulásai"

A Biblia azt írja, hogy lángnyelvek szálltak le az apostolokra pünkösdkor. Lehet rossz a szemem, de a hitgyülis szeánszon egyetlen alászálló lángnyelvet se láttam. Az ApCselben azt olvassuk, hogy Péter apostol úgy szólt nyelveken, hogy minden ember saját anyanyelvén hallotta őt. Az önjelölt szektavezértől láttál már ilyet?

Ha pedig nem látod ezeket a ***bibliai*** jeleket, s mégis szerinted szükséges a látható megnyilvánulás, akkor érdemes lenne elgondolkodnod rajta, hogy nem-e egy hatalmas átverés az egész, aminek egyetlen célja egyetlen személy, család irtózatos meggazdagodása.

2021. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
It= Istentisztelet amugy az hogy kiben milyen reakciót valt ki v megnyilvánulást ott nem lehet kategóriákat bevezetni vagy onnan jon vagy nem szerintem van Isten jelenléte bar nekem nem volt ilyan h razkodtam volna de aki razkodik az ő dolga hogy tenyleg az van v ra jatszik en nem ítelgetek senkit de meg mindig jobb mint pl amit misén vagy református istentiszteleten tapasztaltam mert ilyenen voltam csak es ossze tudom hasonlítani a harmat
2021. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!