Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova tanui miért terjesztik...

Jehova tanui miért terjesztik ezt a valótlanságot?

Figyelt kérdés
most értem a végére a két kiadás összehasonlitásában,a Károlit és az ismeretlen "szerzőjű" újvilág kiadást tettem egymás mellé,és borzalmas és primitiv áthamisitásokat véltem felfedezni,de még egy régebbi forditást is előszedtem ami gyakorlatilag azonos a Károli félével. Sok vers hiányzik,teljesen más értelmet adva átfogalmaztak sok sok helyen verseket,most vagy ennyire hozzá nemértő emberek kreálták az ujvilág forditást vagy nem is tudom,de én laikusként hitelesebb fórditást tudnák késziteni. Ők mindenhol azt terjesztik,hogy csak modernebb a fórditás,ez hazugság,lehet akartatlan hazugság de az,mert teljesen más a biblia értelme az ő tollukból. Nem értem hogy aki tagja eme szervezetnek nem nézz ennek utána? Se fórditót a könyvön nem találtam se semmit,de borzasztó számomra ez a kiadás.Ha szándékosan terjesztik ezt annak tudatában hogy ez egy átirt felületes kreálmány akkor az nagy baj.
2020. okt. 19. 14:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Tele van a szöveged helyesírási hibákkal. Előbb tanulj meg helyesen írni, aztán jöhet a fordítás.
2020. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
A saját fordításukat tartják eredetinek és jónak. Bigott társaság.
2020. okt. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
1-es ez fájt neked mi? ez nem gon,az ujvilág még helytelenebb mint az én irásom.
2020. okt. 19. 15:05
 4/24 A kérdező kommentje:
ja nem szóltam látom a hasznosságod 0%-os,sorry!
2020. okt. 19. 15:05
 5/24 A kérdező kommentje:
Már értem ilyen "értelmesek" a tagok ott mint az 1es akkor már értem hogy mi miért van. :-)
2020. okt. 19. 15:06
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
Jehova tanúit az Őrtorony társaság luxus életű maffiózói tartják sakkban. Azt teszik, amit mondanak, azt olvassák, amit a kezükbe adnak.
2020. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
okés,már értem,itt az értelemmel van náluk a gond.
2020. okt. 19. 15:19
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
Igen, komolyan fájdalmas olvasni az ilyen trehány, zagyva szöveget. Köszönöm a lepontozást.
2020. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
8-as egyetértek veled de akkor minek irssz ide?
2020. okt. 19. 15:28
 10/24 anonim ***** válasza:

Egyébként nem vagyok tanú.

Te viszont nagyon el vagy telve magadtól. Ostobaság és nagyképűség: a lehető legrosszabb kombó.

2020. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!