Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha muszlimok kiborultak a...

Ha muszlimok kiborultak a Mohamed karikatúrák miatt hogyan reagálnának az ilyen Mohamed paródiákra?


2020. nov. 26. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem merek rákattintani...bocsi...
2020. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Ez jó 😂😂😂

Annyira nem dúrva paródia.

2020. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, de először parókákat olvastam. Gondoltam arra is hirtelen, hogy poénból veszek egyet.
2020. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a csávó megásta a sírját, már csak idő kérdése mikor gurul a feje.
2020. nov. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szegény tényleg az életével játszik, ha ilyen paródiákat készít, pedig ezek tényleg nem durva paródiák.
2020. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
5 fejével játszik?tudod nem mindenki tűri a megfélelmlitést és a patkányok akik megölnék fizetni fognak.k urva anyjukat még ezeknek áll feljebb.
2020. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Európa szégyene, hogy hagyjuk, hogy ők diktálják, mi helyes, és mi nem. És mindig menekülni kell attól, aki nem képes a humorra, öniróniára.
2020. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Ez egy gusztustalan ember.

Ha muszlim lenne, nem lenne probléma, de így van.


Próbáld meg talán magadat az ő szemszögébe képzelni. Örülnél, ha valaki beöltözne Jézusnak, és hülye hangon

elkezdené mondani, hogy "hadd mentselek meg attól, amit tenni fogok veled, ha nem engem imádsz" (örök kárhozattól, szarfolyótól, belek kiloccsantásától).


Mindezt persze egy muszlim készítené, egy olyan világban, ahol a keresztények vannak afrikában, a muszlimok meg európában, a gazdagságban, és a keresztényekett a 100 évvel fejlettebb muszlimok kannibál terroristáknak gondolják. Ugye, ez neked sem tetszik annyira?


Ha más világ lenne, ez a hülyülés teljesen beleférne. De itt nem.


A lefejezős dologról meg, egy gusztustalan ügy. Semmi sem szól a gyerek mentségére.


Ugyanakkor ne legyenek tévképzeteink, az ilyen emberi szemetek a muszlimoknak is elenyésző, 0,1% alatti hányadát alkotják.

2020. dec. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!