Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Milyen gázt és mire használtak...

Milyen gázt és mire használtak a német háborús koncentrációs táborokban?

Figyelt kérdés

Milyen célból gyártották a Zyklon-B-t? Mennyi időbe kerül a terület kiszellőztetése, miután Zyklon-B-vel fertőtlenítettek? Höss, Auschwitz parancsnoka azt mondta, hogy emberei tíz perccel az után, hogy az áldozatok meghaltak, bementek a „gázkamrákba”, hogy a holttesteket eltávolítsák. Ez mivel magyarázható? Höss azt mondta „vallomásában”, hogy emberei cigarettáztak, miközben kivonszolták a holttesteket a gázkamrákból az „elgázosítás” után tíz perccel. A Zyklon-B nem robbanásveszélyes? Léteznek-e bizonyítékok azokra az amerikai, brit és szovjet intézkedésekre, hogy német foglyokat kínozzanak, és hogy csikarjanak ki belőlük „vallomásokat”, melyeket a nürnbergi és más perekben fel lehet használni? Hány „gázkamra” volt Auschwitzban, amelyekben embereket gyilkoltak meg?



A fenti kérdéseimet szándékosan a valláskritika kategóriában tettem fel.


2010. aug. 18. 09:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%
Nagyapámat elvitték az oroszok, a komcsik lefoglalták a családi birtokot, a mai napig nem kaptunk sz*rt se kárpótlásnak. A sok majom meg, mintha nem lennének amúgyis tele dellával, mennek felmarkolni a kárpótlást.
2010. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
Azért röhelyes, hogy vannak emberek, akikben ha elég önzőség és beképzeltség van, mindent elhisznek amit a kuruc.infón olvasnak, hogy aztán szavakkal dobálózó szakmunkásokat beszavazzanak a parlamentbe hogy ott is csinálják a cirkuszt. Kérdező, könyörgöm, próbáld meg egy napig, milyen az, amikor az embert nem a nevetséges felsőbbrendűségtudat és győlölködés vezérli.
2010. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nem az vezérli, hanem az, hogy kidolgozza a belét, aztán a semmi béréből kiadózza a belét, mindezt azért, hogy az állam szétosztogassa kárpótlás meg segély gyanánt.



De ha téged mindez nem zavar, küldheted a fizetésedet a bankszámlámra, jobb helyen lesz mint kolompáréknál vagy grünéknél, előre is kösz.

2010. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti!


Nekem teljesen új, amit írsz. Felsőbbrendűségtudat és gyűlölködés vezérel engem, illetve azt, amit írok? Ez komoly? Nekem úgy tűnik, hogy csak nehezedre esett érdemben hozzászólni a fenti témához, de azért valamit mindenképpen írnod kellett. Felsőbbrendűségtudatot én nem érzek, de nem érzem magam kevesebbnek sem, azért mert csak egy gój vagyok. Kérlek válaszolj! Válaszodban, ha nem esik nehezedre idézz már tőlem minimum egy gyűlölködő mondatot. Hitelesebbnek tűnnél, ha alátámasztanád valamivel a rágalmaidat! Szóval hol gyűlölködök?


Ha tudsz, akkor akár még érdemben is hozzászólhatsz a Zyklon-B témához. Hátha sikerül meglepetést okoznod! Előre is köszönöm megtisztelő válaszodat!

2010. aug. 22. 11:49
 15/25 anonim ***** válasza:
59%

Te "kedves" kérdező minek neveznéd magad? Holokauszt tagadónak? Pedig ezt többségében azok sem tagadták, akik túlélték a 2-ik vh.-t és német nemzetiségűek voltak.


Tudod kik tagadták? Akik le akarták tagadni a bűneiket, felelősségeiket a történtekben és mentették az bőrüket, ahogy tudták! Ezek a szellemi vezérek, parancsnokok, politikai kalandorok voltak, akiket utána megpróbáltak számon kérni arról, amihez állítólag közük volt.

De még így sem sikerült mindenkire rábizonyítani és elítélni.


Mindenesetre kedves kérdező, a szövetségesek ítélkezései egy napon sem voltak említhetők a náci gépezet aljas és előre megtervezett eljárásmódjával, mely faji alapon kategorizálta az emberek értékét - UNDORÍTÓ!


A kérdésed pedig azért gyomorforgató, mert minden igazságot, sok-sok ember közvetlen és keserves tapasztalatát kérdőjelezed meg, valószínűleg olyanként, aki nem az ő korosztályukból való vagy.


Tudod, amikor az én nagyapám és a feleségem nagyapja is ugyanazt az átélt borzalmat meséli, úgy, hogy sohasem ismerték előtte egymást, még csak közel sem laktak egymáshoz, akkor azért elgondolkoztató, hogy kik hazudik!!!

Ja és nagyon sok ilyen nagyapák vannak a világon még mindig, hála Istennek!

2010. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
61%

Ja és ki kap ma igazságtalanul kárpótlást közülük?

Bizonyíték???


És ha a politika így is tenne némelyekkel, ki állította, hogy nem történhet és nem történt azóta is sok mindenféle visszaélés a helyi, vagy a világpolitikában?

Tán nem tudod, hogy a politika az emberek félrevetésének a művészete?!


Ezért kell a holokausztot ide belekeverni? Röhely.

2010. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Igen tudom, hogy röhej a hejes - csak vicc volt :). De helyes vicc, igaz? Na mindegy! A böngészőm úgyis kijavít...
2010. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

a 2. világháborúban X számú ember halt meg. miért fontos hogy ennek hány százaléka volt zsidó? ki foglalkozik a német parasztlegénnyel aki wermacht-egyenruhában fagyott meg moszkva alatt? kit érdekel a szibériai vadász akit egy

dobtárassal zavartak neki a tigris tanknak, és ha vonakodott a saját tisztje lőtte agyon? mit számit egy alföldi molnárlegény, aki azt sem tudta mit keres a don-kanyarban, csak annyit sejtett hogy valószínűleg sosem tér haza? megint itt néhányan a szvrt passzírozzák ami már végtelenül unalmas..

a kérdésre visszatérve: földgázt. főzésre fűtésre.

2010. aug. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%

Én nem védem a zsidókat, mert meggyőződésem, hogy semmivel sem többek, sem kevesebbek másoknál, de annyit tennék hozzá, hogy amiért valószínűleg velük többet foglalkoztak a 2.-ik vh. után, az azért van, mert Hitlernek és cimboráinak előtte és a háború alatt is ők voltak a középpontban.


Az nyilvánvaló, hogy a háborús uszítás, és pusztítás mint ('bűnös') nép ellen, irányukban nyilvánult meg a leginkább a kezdetektől fogva. Vagyis hogy később is, a háború után, velük foglalkoztak a legtöbbet, tán éppen az elmebeteg fő-gonosz és bandájának köszönhető!


Ennek ellenére, vagy pont ezért úgy tűnik, hogy aránytalanul sok a zsidókkal kapcsolatos szenvedéstörténet, de ebben nem foglalok állást (mert nem tudom az adatokat) és ezért nem fogom őket gyűlölni, mint vakegér!!!

Persze, pont ennek a kimagasló gyűlöletpropagandának a következtében, a legtöbben közülük kerültek ki, akik nem élték túl a borzalmakat, de ennek ellenére, sohasem szabadna úgy írni egy könyvet, vagy készíteni egy dokumentum filmet, hogy az egyoldalúan csakis róluk szóljon.


No de kérem szépen, azért ez az elfogult hozzáállás messze nem ad a gyűlölködésre okot. Főleg nem azokkal szemben, akik "felsőbbrendűségi" téveszméjük következtében, mindenkit nyírtak, aki nem fért bele az áltudományos spekulációikba! (Itt is a következetlenség: az ő "tudományukkal" először Hitlertől kellet volna megszabadítani a világot, mert ő sem fért bele ebbe a képbe.)

2010. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

1. Sikerült gyűlölködő mondatokat idézni tőlem?


2. Annyira kimerítően megválaszoltam a saját kérdésemet, hogy más érdemi válaszra ne is nagyon számítsak?

2010. aug. 25. 09:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!