Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Milyen gázt és mire használtak...

Milyen gázt és mire használtak a német háborús koncentrációs táborokban?

Figyelt kérdés

Milyen célból gyártották a Zyklon-B-t? Mennyi időbe kerül a terület kiszellőztetése, miután Zyklon-B-vel fertőtlenítettek? Höss, Auschwitz parancsnoka azt mondta, hogy emberei tíz perccel az után, hogy az áldozatok meghaltak, bementek a „gázkamrákba”, hogy a holttesteket eltávolítsák. Ez mivel magyarázható? Höss azt mondta „vallomásában”, hogy emberei cigarettáztak, miközben kivonszolták a holttesteket a gázkamrákból az „elgázosítás” után tíz perccel. A Zyklon-B nem robbanásveszélyes? Léteznek-e bizonyítékok azokra az amerikai, brit és szovjet intézkedésekre, hogy német foglyokat kínozzanak, és hogy csikarjanak ki belőlük „vallomásokat”, melyeket a nürnbergi és más perekben fel lehet használni? Hány „gázkamra” volt Auschwitzban, amelyekben embereket gyilkoltak meg?



A fenti kérdéseimet szándékosan a valláskritika kategóriában tettem fel.


2010. aug. 18. 09:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
45%

Mit mondanak a témában kiadott mértékadónak elfogadott könyvek, filmek?

Nem olvastam még semmit erről, de te, kedves kérdező, biztosan utánanéztél már, ha ennyire érdekel.


Nagyon sok mindent elfogadunk "igaznak", mert a legtöbbről személyesen nem tudunk meggyőződni. Így vagyunk magával a második vh.-val is, most akkor mi legyen? Csak filmen láttam! Akkor becsaptak? Nem is volt ilyen, csak egy hülye hamis propaganda?


Sőt megérjük nemsokára, hogy magát Hitlert is letagadják, mint a zsidók által kitalált figurát.


Én úgy látom pedig, hogy válaszoltak már a kérdésedre, vagy neked ebben a témában nincs "jó válasz"?

2010. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Hamarosan filmen is láthatod, ahogy összedől a WTC, és tutira a csúnya gonosz terroristák lesznek a bűnösök.


Pearl Harbort is lebombázták, és az amcsik még véletlenül sem tudták, hogy jönnek a szenszejek, á dehogy. Ezt is láttuk már filmen.


Te mindent elhiszel, amit filmekben látsz? Csak úgy kérdem. Van elég példa rá, hogy hogyan hamisítják a történelmet ezen a fronton (is).

2010. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Erre mondtam, hogy a politika az emberek félrevezetésének a művészete!


De ettől még a gonosz, az gonosz!

2010. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
29%

nrm olvastam végig a válaszokat szóval hogyha ismétlek valakit akkor bocs.


a zyklon-b-t nem a tusoló fejeken keresztül juttaták be.

konzervdobozokban tároltál őket és azokat dobálták a zárt térben összeterelt emberek közé.


de ha igazán érdekel a dolog egyszer menj el auschwitzba ott az idegenvezetők elég részletesen beszélnek mindenről. persze mondhatod hogy utólag építették és amit ott mondanak csak hazugság és etetik a népet, de azok után amit én ott láttam nehezen tudom ezt elképzelni.

2010. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Szerintem nem ártana meg Neked, ha figyelmesen elolvasnád az eddigi hozzászólásokat. Amúgy kétszer jártam a szóban forgó múzeumban/táborban.
2010. aug. 31. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!