Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A keresztények mit szólnak a...

A keresztények mit szólnak a keresztény death metal-hoz?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=v6rCFZ7N_wI


Eternal Lamentation - örök kárhozat keresztény szemmel death metal formájában.


2010. aug. 27. 17:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
hopsz... kárhozat helyett siránkozás
2010. aug. 27. 17:59
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Én vallásos keresztény vagyok, de sztem a katolikus black metál a legf.szább. K.rva jókat szoktam röhögni rajta.


http://www.youtube.com/watch?v=SHYgUQUhfJ0&feature=player_em..

2010. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jó, de ezt viccből csinálták, míg a Mortification komolyan is gondolja a keresztény szövegeket death metal zenével párosítani.
2010. aug. 27. 18:08
 4/14 A kérdező kommentje:
Mellesleg tudok olyan keresztény black metal bandákat akik nem poénból csinálják: Antestor, Kekal, Horde, Crimson Moonlight, Drottnar...
2010. aug. 27. 18:10
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Én nem tudom, mert black meg death metalt eddig csak keresztény gyalázásban hallottam még élenjárni. Fordítva még nem.
2010. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem para, hiszen valahogyan a deathmetálosokat is el kell érni.
2010. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A keresztények ugyanolyan szabad akarattal rendelkeznek, mint a nem keresztények. Megválaszthatják, hogy mi hasznos és mi nem hasznos számukra. De fontos megemlíteni, hogy az Isten iránti szeretetből fakadóan elsősorban olyan dolgokkal foglalkoznak, amelyet Isten is szeret.

A keresztényeknek mindent szabad, de nem minden hasznos. A keresztény emberek arra kapnak buzdítást, hogy építő és pozitív dolgokkal foglalkozzanak. De fontos kihangsúlyozni, hogy nem tilos semmi!

2010. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7%

nem szólnak - hallgatják :D

"A keresztényeknek mindent szabad," látszik is -.-

2010. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

őszintén szólva az ilyen keresztény death vagy black bandák(amiket én ismerek)zeneileg nem tetszenek igazán,a számok felét végigpofázzák(igazából a sima black bandák is nagyon szarok átlagban) és zene is alig van benne.(persze lehet kivétel)

hát mit szóljanak hozzá?mondjuk ha egy papnak megmutatsz egy ilyet,valószínüleg nem fog neki tetszeni.

2011. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
biztos rögtön a sátán muzsikájának könyvelik el és elégetik a lemezt :D
2012. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!