Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A kereszténység erőszakosan...

A kereszténység erőszakosan térítő vallás?

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 12:31
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

A tudomány nem károsít semmit. Akkor miért mondják, hogy a hit, vallás káros miközben a legtöbb hit és vallás csak jó felé akar irányítani téged? :O lásd a Biblia ami a jó felé akar terelni téged.


Ilyen alapon azt is mondhatnád, hogy a kőbalta is káros, minek találták fel.



Te mondtad, hogy a vallások és a keresztények károsak. Akkor én is mondhatom, hogy a fegyverek, kések, járművek, emberi szerelem károsak. Fegyverek atom bomba, pisztoly, gépfegyver, lásd a bankrablások. Pedig a tudomány alkotta a fegyvereket, nem? Atom bombák... nézd meg milyen pusztításokat okoztak vele. Szerelem... nézd meg mi lett a szerelemből. Néhányan öngyilkosok lettek, néhányan gyilkosok sajnos.... Remélem érted a logikát.


20-as, igazad van!

2021. aug. 11. 14:06
 22/55 anonim ***** válasza:
6%

"Hagyjátok, súlyon valláskárosult egyed. Csak azon döbbenek le mindig, hogy 2021-ben még vannak ilyenek."

Ugye? Végre valaki! Tényleg húzós 2021-ben hinni az evolúcióban/materializmusban


"Ez a hét vicce volt."

Hát röhögjél. Attól még igaz. A műveltek meg tudják, hogy az evolúció ihlette a fajelméletre és Darwinnak ajánlotta a könyvét.


"A tudomány nem károsít semmit."

Tehát a kipufogó 100% oxigént nyomat ki, ugye?


"Ha még fiatal Földes is lennél, akkor már csak 1 agysejttel lenne benned több, mint egy tyúkban."

És utána mantrázva mondogatja: "egy végtelen sűrűségű pont felrobbant, majd kialakult a mai világegyetem. Az anyag örök, a termodinamika törvényei marhaságok"

2021. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
Jah, teljesen véletlenül, és a természet is véletlen... Ateisták: a tudomány és az evolúció az isten!...
2021. aug. 11. 14:10
 24/55 anonim ***** válasza:
0%

" Ateisták: a tudomány és az evolúció az isten!..."

Pontosan. Amúgy az ateisták tudtukon kívül ID hívők. Mivel sokszor mondják, hogy a "természet anya", a "természet intelligenciája", tehát intelligens tervezettség hívők. És ez az érvelésükben is megjelenik. Mivel nem tudják máig leírni a törzsfejlődés genetikai lépéseit, sem semmi hasonlót, mindig azzal érvelnek, hogy a természet szabályai eleve determinálták a törzsfejlődést. Ez pedig szintén intelligens tervezettség. Algoritmusra is hivatkoznak, ami szintén ID.

2021. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
6%
Csak ők Istent természetnek nevezik. De nem a név, hanem a definíció a döntő. Tehát intelligens-Isten hívők
2021. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 Godaime ***** válasza:
100%

" A valódi keresztény ilyet nem tesz."


Ki dönti el, hogy milyen a valódi keresztény? A vallásodnak több felekezete is van és ezek közül többen is állítják, hogy csak ők az igazi keresztények, a többiek meg a pokolra jutnak.

2021. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 Godaime ***** válasza:
100%

"Mivel sokszor mondják, hogy a "természet anya", a "természet intelligenciája", tehát intelligens tervezettség hívők. "


Ezek szófordulatok és mindenki használja őket, a vallásos emberek is. Az ateisták nem hisznek semmilyen természetfölötti dologban.

2021. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
De legbelül igen : - )
2021. aug. 11. 14:31
 29/55 anonim ***** válasza:
12%

"Ezek szófordulatok és mindenki használja őket, a vallásos emberek is. Az ateisták nem hisznek semmilyen természetfölötti dologban."'

ezt már a 24-es hsz-ben cáfoltam, mert tudtam, hogy a szófordulattal jöttök. Kis butáim:)

2021. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 Godaime ***** válasza:
100%

Az nem cáfolat volt, te egyszerűen nem érted a szófordulat szó jelentését. De mivel képzeletbeli barátaid vannak, így nem is vagyok meglepődve.


29.


Ilyent én is tudok. Te pedig legbelül ateista vagy, csak a feltünési viszketegséged és az alacsony intelligenciád miatt mutatod magad kereszténynek. Az effajta alaptalan gyanúsítgatással semmire sem megyünk.

2021. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!