Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A muszlimok jelentős része...

A muszlimok jelentős része nem tartja be a Korán azon parancsát hogy a tudás keresése kötelező. Miért nem tartják be?

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 22:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

De akkor miért ír ilyet egy muszlim?

Mi volt annak az értelme hogy leírta?

Pont azért kérdezem mert tudni szeretném, hogy miért történik ez a dolog.

És főleg az érdekel jobban hogy mi történt hogy elindult ez a folyamat!

2021. szept. 24. 12:38
 12/17 anonim ***** válasza:
96%

#11:


Nem tudok màs nevében beszélni. Honnan tudnám mire gondolt az a màsik muszlim ? :)


Abdullah

2021. szept. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Onnét hogy te is muszlim vagy ő pedig általánosságban fogalmazott!

Ha nem így fogalmazott volna, akkor nem azt sugallná, hogy általánosságban meg van a válasz, a muszlimok között erre a dologra!

2021. szept. 24. 12:47
 14/17 anonim ***** válasza:

#13:


Nem értek egyet a kijelentéssel. Az első vàlaszban màr hangot adtam ennek.


Abdullah

2021. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
95%

Én írtam ezt. Szeritem rám gondolsz és ezt továbbra is így gondolom. Nyilván nem minden muszlimra igaz de sajnos sok muszlim országban nem fordítanak kellő figyelmet az oktatásra. Ebbe bele értem a normál oktatást és vallási oktatást is.

Azt viszont megfigyeltem hogy az iszlámra áttért emberek többségében felsőfokú végzettséggel rendelkeznek és átlagon felüli műveltséggel.

2021. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz, miért nem fordítanak kellő figyelmet az oktatásra sok muszlim országban?
2021. szept. 25. 18:54
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert nem megfelelő emberek ülnek a veztői székben. Jelenleg sok muszlim ország vezetője a Nyugat bábja. Egy ilyen ember nem fog az oktatással foglalkozni. Sőt, a Nyugat el is várja hogy ne fejlessze az oktatást, és a Nyugat által meghatározott oktatási tantervet kell használniuk.
2021. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!