Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Halál a Sátántól van vagy az...

Halál a Sátántól van vagy az élet rendje?

Figyelt kérdés
Keresztények szerint az ember örök életre lett teremtve, mikor engedetlen lett az édenkertbe onnantól lett halandó, mert a Sátán uralma alá esett , de Jézus ezt jóvá tette halálával feltámadásával. De viszont Testben meghal mindenki mióta Ádám Éva vétkezett. De aki hisz feltámad az örök életre az utolsó napon. Tehát a Halál a Sátán jobbkeze egy gonosz szellemi hatalom ami uralkodik a fizikai Testünk felett....... ezt tanultam, de én ezt hülyeségnek tartom logikátlannak.... mit csinálnánk örökké a földön? Szerintem így a természetes hogy az ember megszületik, iskolába jár, tanul, dolgozik családot alapít majd megöregszik meghal. Nem játszik itt közbe senki Gonosz szellem meg ilyenek, ez igyvan elrendelve ezt a Mindenható alkotta így hogy az ember szülessen majd haljon. ! Csak az a baj sokan 40-50-60 evesen meghalnak. Mindenki élne 80-évig ugy lenne a szép s a jó. De megkell halni. Nehéz elfogadni, de így logikus szerintem. Nem a Satan meg a gonosz muve hanem az elet rendje
2021. okt. 24. 08:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ja, a címe az, hogy "Élet"
2021. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#8

De egyre több tudatos ember van.

Tehát fejlődik a világ, és ez a lényeg.

2021. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

" ezt tanultam, de én ezt hülyeségnek tartom logikátlannak.... mit csinálnánk örökké a földön? Szerintem így a természetes hogy az ember megszületik, iskolába jár, tanul, dolgozik családot alapít majd megöregszik meghal."

Semmi gond, nem neked való az örök élet. Mi egy örökkévalóságon át tanulunk és fedezünk fel új dolgokat


"Nem a Satan meg a gonosz muve hanem az elet rendje"

Az élet rendje a halál? Ez már önmagában ellentmondásos, és ami még szomorúbb, hogy szerinted logikus is. Világi paradox gondolkodás ...


"De egyre több tudatos ember van.

Tehát fejlődik a világ, és ez a lényeg."

Jah, pedofília, homoszexualitás, egyéb aberráltságok. Marha nagy fejlődés...

2021. okt. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13

Mert eddig nem voltak pedofilok meg melegek.

Egyébként mi bajod van a melegekkel?


És igen, az élet rendje a halál, különben:

1céltalanná válna az élet, hisz úgyis mindent el lehet halasztani

2 nem lehetnének gyermekeink hisz nem maradna hely nekik a világunkban

3 nem lenne fejlődés, hisz idővel minden ember gondolkodása rugalmatlanná válik.

2021. okt. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

"Egyébként mi bajod van a melegekkel?"

Hah, kérem a tipikus balos szöveget! :)


"az élet rendje a halál"

:)))))) a halál rendje meg az étet, mi? Mi a helyzet az ötszögű körrel? Az is ok, ugye?


"hisz idővel minden ember gondolkodása rugalmatlanná válik"

Nálad ez hamarabb bekövetkezett :(

2021. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#15

Jobb oldali vagyok, miért kéne bajom legyen vele elmondanád terelés nélkül?

2021. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

"Jobb oldali vagyok, miért kéne bajom legyen vele elmondanád terelés nélkül?"

Te kérdezted tőlem:))) Rövidtávú memória is rugalmatlan lett? Jobbos vagy, mint MZP, mi?:)


"Mert eddig nem voltak pedofilok meg melegek."

De nem ilyen mértékben, és nem ez volt a világ háromnegyed részének a követendő példa

2021. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Azóta sem válaszoltál.
2021. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

"Azóta sem válaszoltál."

Mi a kérdés?

2021. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!