Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Létezik valami elvonó kura?

Létezik valami elvonó kura?

Figyelt kérdés
Anya nagyon bele van bolondulva a vallásába( őszintén nem tudom milyen vallása van de istenezik nagyon) 0-24 isten isten isten… én ennek az ellentetje vagyok mert én inkább a démonokkal foglalkozom stb.Idegesít már hogy mindig istennel jön.Létezik valami elvonó kuraa??

2022. márc. 15. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Próbálkozz esetleg ördögűzéssel, keress fel egy papot vagy lelkészt, aki el tudja rajtad végezni.
2022. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A démonok általában közvetítők istenek és emberek között. Szerintem nem kell ezért, hogy ellentét legyen köztetek. Próbáljátok meg tolerálni egymás hitét. Ha ez a hit idegeskedést vált ki belőled, akkor gondold újra.
2022. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Régen te is bent voltál a vallásban, hiszen a hitgyüli tagja voltál, ez rajta volt az orvosi papírodon is. Szóval igazi a kérdésed, akkor kb. tudod, anyukád min megy keresztül.
2022. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*ha igazi a kérdésed
2022. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hiába pontoztok le, mert nem gúnyból írtam azt, amit, hanem tényként.


Ez ugyanaz a felhasználó, aki egy időben hitgyülis kérdéseket írt ki, és megosztott egy linket amin le volt fotózva az orvosi papírja, rajta azzal, hogy a hitgyüliben mi történt vele.

2022. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindig sátánista voltam, és sosem jártam gyülekezetbe. Nem tudom kivel kevertek de nem vagyok agyilag beteg
2022. márc. 15. 15:51
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Úgyan, anyukád csak arra vágyik, hogy megoszthassa veled azt a csodát, amiben része van. Meglátta az összefüggéseket.

Te démonokkal foglalkozol, sátánista vagy, neked nem gond, a kegyes hazugság sem. Szóval, még ha nem is értesz egyet anyuddal, csak színleld. Sátánista vagy! Neked a megtévesztésben kell részt venned, hamis remény keltésben. Például dícsérd meg a nagyszakállú alkotását. példáúl: ,,Na anyu, ezt a dolgot Isten tényleg jól megteremtette"

Meg hát attól, hogy sátánista vagy, Isten még szeret téged.

Én is az voltam, aztán rájöttem, hogy a sátán ott vág át, ahol csak akar. Elhúzza a mézesmedzagot, hogy asztán belesz@rjon a szádba, de erre majd idővel magad is rájössz.

A nagyszakállú viszont úgy tűnik, hogy csak szivat téged és lefáraszt, pedíg csak tanít arra, hogy hogyan is bővelkedj a világban, amit teremtett.

Én mondom, aki az ördöggel cimborál, az meg látja annak igazi arcát is.

Az a köcsög megtart egy embert a jóban, hogy azzal milliókat vigyen el a saját táborába.

De nem, erre amúgy nincs elvonó.

Anyukád állapotát fogd fel úgy, mint ez a kissebbik rossz. Inkább segíts neki, bíztasd, hogy menjen gyülekezetbe vagy olyan közösségbe, ahol nyomathatja az Isten dumát. Akkor neked kevesebbet kell hallanod.

Érted a lényeget?

Vidd a többi bírka közé, hogy azoknak bégessen, akik megértik.

Vágod már?

Erre kell motiválnod!

Vágesz?

Segíts neki hogy a saját fajtájával istenezzen.

2022. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó kis család...

Csinálhatnátok filmet, megnézném.

2022. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, te a római katolikus cigány trollkodó fiú vagy, aki elment egy keresztény gyülekezetbe, de nem tetszett: dik mán, beleszólnak a magánéletembe, itt nem engedik a házasság előtti szexet?
2022. ápr. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9/9 én lány vagyok xd és házasság előtti zegzbe is volt már részem xd a bőröm meg fal fehér de nincs gooondddd xD btw életembe nem jártam keresztény gyülekezetbeee
2022. ápr. 16. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!