Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanaxról mennyire nehéz leszokni?

Xanaxról mennyire nehéz leszokni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 20. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nagyon
2022. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg nem könnyű,de nem lehetetlen.
2022. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem könnyű, de nem lehetetlen- ahogy előttem is írták.

Egy kis "segítség" a leszokáshoz: sajnos 2 ismerősömnek is lebénultak testrészei (végtagjai) Xanax/Frontin szedéstől.

Ezekhez ugyanis hamar hozzászokik a szervezet, egyre több és több kell - majd egyszerűen lebénítja az idegeket.

Az egyik ismerősömnek (többek között fest is festményeket) a keze bénult le tőle, egy másik ismerősöm pedig otthon esett el, s került kórházba, mert egyik pillanatról a másikra lebénult a lába.

Szóval azt javaslom, minden erőddel próbálj leszokni róla, erős akarattal, akár orvosi segítséggel.

2022. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
96%

Nehéz róla leszokni.

Én magamtól tettem le pár éve, azóta pszichésen rosszabbul lettem. Illetve mai napig szedem de nem folyamatosan csak amikor szükségem van rá.Jobb minél előbb megszabadulni ezektől a gyógyszerektől!

2022. márc. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

:D :D Hiába húztátok le a 3-as válaszomat, attól még

TÉNY, HOGY HOSSZÚTÁVÚ SZEDÉSE IDEGBÉNULÁST OKOZ!!

( a központi idegrendszerre hat, a szervezet egy idő után hozzászokik, emelni kell az adagot, stb.)


Nyugodtan lehúzhattok ismét - attól, hogy valamiről nem tudtok, még IGAZ!

2022. márc. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Teqiero85 ***** válasza:
Szedem én is két éve , valóban nem egyszerű a helyzet..
2022. szept. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!