Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Csak én nem értem erre két...

Csak én nem értem erre két kérdésre választ a feltámadással kapcsolatban, ti ezt értitek?

Figyelt kérdés

A feltámadással kapcsolatban két kérdés foglalkoztat engem mindig.

Ha Krisztus teste támadt fel nem csak a lelke tehát ott állt hús vér valóságban, akkor mi lett a testtel? Hol van a teste, a mennyországban úgy tudom csak lélek mehet vagy a fizikai valóságban a teste ott van a mennyországban? Ez ellentmond szerintem a keresztény tanításnak.

A másik kérdés az hogy Jézus miért csak a tanítványainak, szeretteinek jelent meg a római és zsidó népnek miért nem?


2022. ápr. 17. 09:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Amikor már az égbemenetelekor, amikor felemelkedett, nem láthatták az emberek, levetette a fizikai testet. Ez valószínű, tökéletesen megsemmisült."

A Biblia egyik állításod se írja, ez mind rossz, emberi hagyomány, amiket követsz. Istent kövesd, ne ezeket a hagyományokat, mert bálvány ez a tanítás.

2022. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!