Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vallás és valláskritika...

Vallás és valláskritika témakörben számít egyáltalán a % vagy a pipaszám?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtam a téma megosztottságán. Valaki feltesz egy kérdést vallás témakörben és azt megválaszolják más vallású vagy ateista emberek és közben lepontozzák azokat, akik nem a saját táborukat támogatják. Így megeshet, hogy amúgy a legjobb választ adó, a kérdésre leghasznosabb válasz alul értékelt vagy a kérdező számára leghaszontalanabb válasz a túlértékelt. ráadásul így ezen az alapon a pipák száma sem számít, főleg, ha valakinek pont ez a kedvenc kategóriája.

2022. máj. 5. 20:03
A kérdező szavazást indított:
Keresztény vagyok, nekem nem számítanak ezek az értékek.
Keresztény vagyok és nekem számítanak ezek az értékek.
Ateista vagyok, nekem nem számítanak ezek az értékek.
Ateista vagyok és nekem számítanak ezek az értékek.
Más vallású vagyok, nekem nem számítanak ezek az értékek.
Más vallású vagyok és nekem számítanak ezek az értékek.
Isten vagyok és nekem nem számítanak ezek az értékek. :)
Isten vagyok és nekem számítanak ezek az értékek. :)
Troll vagyok és mindenkit lepontozok. Muhahaha!
Egyéb kategória vagyok. Lehet ki is fejtem bővebben.
28 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Azért ha valakit rendszeresen 0 közelire vagy épp ellenkezőleg, 100 körülire értékelnek, az elég beszédes. Mert ez ugye azt jelenti hogy világnézettől függetlenül szinte mindenki értelmetlennek/haszontalannak tartja a választ. Vagy ugye utóbbi esetben a fordítottja is igaz lehet.
2022. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Talán az a legjobb kifejezés rá, hogy általában számít. Akinek 2 pipája van, vagy alatta, az nem véletlen, jellemzően hülyeségeket ír, amit érzékelnek vallásos és nem vallásos emberek is. Persze vannak kivételek is, ezért is írtam, hogy "általában".
2022. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%
A % meg a pipaszám elég eltérő lehet. Ha már a vallásnál meg a valláskritikánál tartunk, azok 4-5 pipások is rendszeresen 0%-ig le vannak pontozva, akik azt igyekeznek bizonygatni, hogy Jézus igen is létezett mint történelmi személy.
2022. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
26%

Nyilván, mert itt egyértelműen butaságot mondanak.

---

Sajnos ez a jelenség minden olyan fórumon ott van, amelyik megosztott.

Ehhez a pontrendszerhez értelmes és becsületes emberek kellenének, és az itteni emberek többségéből legalább az egyik hiányzik.

Ezzel együtt a kettes jól mondja: tehát a pipák a legtöbb esetben azért tájékozódási alapot nyújtanak.

2022. máj. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
27%

Szia!


Én pl. imádom Jézust. A válaszokból egyértelműen kiderül, hogy ki az, akinek üdvössége van már és értelmesen is válaszol hit dolgában.

Akiknek Isten dolgai, a kereszt bolondság azok nem is tudnak mást tenni, mint lepontozzák az értelmes válaszokat.

DE elolvasták! Szóval én a lepontozásnak is örülök.

Isten közöttünk van, a gondolatainkban is dolgozik.

Egyszer leomlanak a hazugság falak mindenkinél, ahogy az Igazság a miénket is lerombolta.


Szóval Isten hozott minannyiunkat! Áldás, békesség!

2022. máj. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Ámen ötös!
2022. máj. 6. 17:53
 7/33 anonim ***** válasza:

Ez az egész oldal nem sokat számít.


Laikusok válaszolgatnak egymásnak névtelenül. Már párszor leírtam, de akit komolyan érdekel egy kérdés, az nem innen tájékozódik és nem ide ír ki kérdéseket. Itt többnyire mindenki anonim írogat, így még nehezebb az értelmes válaszok között szelektálni mivel végképp eldönthetetlen, hogy tulajdonképpen kinek a válaszát olvassuk. Egy unatkozó 15 éves vagy egy diplomás teológus? Pedig a válaszuk nem egyenlő súlyú. Most a kérdés kedvéért ránéztem a toplistás helyezésekre és kiszúrtam a Csillagfürt nevű tagot. Olvastam pár válaszát és kérdését és lemerem fogadni, hogy nem sokat konyít a vallásokhoz, mégis a 7. helyet foglalja el. És ez nem ellene irányul, csak egyszerűen az ő nevét ismertem fel és számomra elég sokat elmond erről az oldalról, hogy benne van a TOP 10-ben.

2022. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%
Ez a toplista az aktivitást jelzi.
2022. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

"Ez a toplista az aktivitást jelzi."

Ez nem sokat javít a helyzeten. A legaktívabb tagok válaszolgatnak a legtöbb kérdésre, nem?

2022. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%

#9

Nem feltétlenül, mert lehet valaki minden kérdésre válaszold, de folyamatosan hülyeséget ír, vagy süt belőle a rosszindulat és a többség lepontozza, akkor mínusz pontokat kap.

2022. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!