Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Megfelelő pszichiátriai...

Megfelelő pszichiátriai kezeléssel ki lehetne gyógyítani az embereket a vallásból?

Figyelt kérdés

2022. máj. 6. 14:18
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
#40 teged is vertek a szuleid? :( Sorstars...
2022. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
24%

Értem hogy valaki nincs jóban a szüleivel és nem bízik senkiben. De miért kell ezt még reklámozni is?


Ott van "Jézus" mint egyetlen "valaki" akiben megbízik. Ez lehet segít. De míg ott van a pótlék addig hogy oldod meg a problémákat?

A "Jézus" csak egy mankó ami miatt nem tanulsz meg járni.

2022. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
29%
A Földön a legjobban anyámat és apámat szeretem, ők a világ legjobb emberei, de nekem szerencsém van, mert Jézus is itt van és Őt még jobban szeretem.
2022. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
84%

"A Földön a legjobban anyámat és apámat szeretem, ők a világ legjobb emberei,"


"Senkiben nem bízom csak benne, mert Ő mindig segít."


Tehát a szüleid a legjobbak de mégsem bízol bennük és nem segítenek mindig?

2022. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
21%
A szüleim halandók és ők is olyanok mint én, küzdenek a megváltásért. Jézus meg ugye örökké él.
2022. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
71%

Pszichológia szakon is azt tanítják hogy ha valakinek van valamilyen problémája akkor találjon ki egy képzeletbeli dolgot amivel eltudja fedni a problémát.

különösen ha ez megakadályozza az illetőt a normális emberi kapcsolatok kialakításában és abban hogy normális életet élhessen.

2022. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
49%
46-os és szerinted a Pápa pl. a pszichiátriáról szökött meg? Vagy pl. Erdő Péter bíboros, akinek még Orbán is kezet csókol? Neked ki csókol kezet? Csókolom!
2022. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
71%

Nem ismerem a pápa teljes élet történetét.


Nem állítottam olyat hogy az isten hívőket elmegyógyintézetbe kéne zárni.


Azt állítottam hogy a leírtak szerint nagyon nagy a valószínüsége hogy neked van olyan problémád amivel fel kéne keresned egy pszichológust. A leírtak szerint van egy problémád és Jézust használod arra hogy ne kelljen szembe nézned ezzel.


Ezenfelül lehet sok más ember is akik a problémáikkal való szembenézés elkerülésére használják a vallást.


De nem mindenki. A jelek szerint te pont erre vagy erre is használod.


Nem tudom mit számít az hogy ki és mit csókolgat.

Engem nem csókolt meg. De ha akart volna se engedtem volna neki.

2022. máj. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
51%
48 Akkor a Pápára is kitalálhattad volna, hogy neki is vannak lelki gondjai és Jézushoz fordul mindig, nem? Pl. a Pápa egész életét Jézusért és Istenért áldozta fel, én viszont nem mondhatom el ezt magamról.
2022. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
91%

Miért állítottam volna bármi ilyet vagy bármi mást a pápáról? Nem ismerem, nem beszéltem vele. Akkor milyen alapon írnék róla bármit is?


Rólad az önmagadról tett állításaid alapján vontam le következtetéseket.


Egyébként abból hogy valaki hívő nem következik egyértelműen hogy van mentális problémája.

2022. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!